Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 225 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

Анкета

Каква марка да е?

(Гласуването приключено: пн, 15 окт 2007, 12:00)
Въведи твоя глас

Варна

Търсих с търсачката и открих две теми, но не намерих решението. Затова Ви моля да ми помогнете. До около 80 лева, повече не ми се дават честно казано за ютия. По принцип клоня към Филипс GC-3106 с антикалк система, ударна пара, автоматична пара, покритие Careeza. Пускам анкета, защото бих се навила и за някоя от другите три марки.
Благодаря на всички предварително   bouquet
Цитирай

София

Моята е Филипс и само дето не глади сама - много съм доволна.
Цитирай

Right Next Door To Hell

elite и neo защо няма ?
Цитирай

Варна

Не съм ги включила в анкетата, защото няма да ги купя. Не ми се рискува.
Цитирай

Моята е Тефал/струваше около 90лв/Много съм доволна.Отговаря и на твоите изисквания Peace
Цитирай

BG-Пловдив

Аз имам Филипс-комфорт 100 , от 16г. Ако можеше да говори, щеше да плаче Wink! Толкова много съм я употребявала, дори мъжа ми я използваше 2 години да си лепи кантовете в работилницата за кухненски мебели. Няма грешка тази ютийка!
Цитирай

София

И моята е Филипс с покритие Careeza. Много съм доволна! Само дето мъжлето ми веднъж се объркало и взело да глади  Shocked, ама не улучило материята на ризката и температурата на гладене, та и е направил гадно петно на гладещата повърхност  Sad
Цитирай

BG-Пловдив

И моята е Филипс с покритие Careeza. Много съм доволна! Само дето мъжлето ми веднъж се объркало и взело да глади  Shocked, ама не улучило материята на ризката и температурата на гладене, та и е направил гадно петно на гладещата повърхност  Sad

Има едни стари и много добри щифтове за почистване на ютии- натърква се , докато е гореща и се глади на някаквъв парцал. Всичко пада!
Цитирай

Извинете за невежеството ,но какво е това покритие Careeza?Моята ютия е Тефал,от 4 години и до сега е без проблем.
Цитирай

София

pazzza, благодаря за съвета - ще потърся тези щифтове   bouquet
Цитирай

Варна

Извинете за невежеството ,но какво е това покритие Careeza?Моята ютия е Тефал,от 4 години и до сега е без проблем.

Цитирам от един сайт : Гладеща повърхност Careeza™ 
Плъзгащата се с лекота гладеща повърхност Careeza™ е с висока издържливост, устойчива на надраскване и лесно се почиства - идеална за гладене на всякакви тъкани.
Цитирай

weltweit

Препоръчвам Тефал, имам такава - сама глади  Mr. Green
майка ми има филипс, свекървата има ровента, не са лоши , ама аз повече си харесвам моята Mr. Green
Цитирай

София

Моята е Филипс с покритие Careeza.  Доволна съм Peace
Цитирай

Моята е Браун и не съм доволна. От други марки нямам впечатления. Може да не съм уцелила модела все пак.
Цитирай

София

Моята е Бош, но определено повече ми харесва на снаха ми Тефал.
Така, че гласувам за Тефал  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора