Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Какво мислите за изследване на кръваната група, чрез което ти определят режим на хранене? Твърди се, че така можеш просто да изключиш някои продукти от менюто си и да наблегнеш на други и без много усилия да постигнеш здраве и елегантно тяло..
Ако сте Кръвна група 0 например, е добре да наблегнете на месо и птици: всичко без бекон, гъска, пуика и свинско. Морска храна: отбягвай баракуда, херинга, пушена сьомга, хайвер, тлъсти дънни риби. Млечни продукти и яйца: отбягвай сладоледи, мазни млечни продукти, синьо сирене
и т.н.
Има и издадена книга по въпроса на Питър Д'Адамо, но така и не попаднах на хора, които са правили такова изследване и имат мнение
 newsm78 а и изследването е доста скъпичко- около 1400 лв
Цитирай

венера райкова и тишо са си правили такъв кръвен тест, според кръвната си група консумират определен вид храна, а др. им е забранена. не ми се струва здравословно това - човек има нужда от всякаква храна, но в умерени количества!
Цитирай

освен това Венетка разправяше, че чудото струва 1600 лева
Цитирай

Където слънце и планина са едно...

Привет, момичета Smile
Искам само да споделя нещо от моя опит...Без да го искам, правих по лекарско предписание диета заради една алергия. И изключих всички млечни продукти, месо и всичко останало си ядях, но с доста плодове и зеленчуци. Аз съм 0ва положителна и попаднах на една таблица, според която трябва да ограничавам доста млечните, особено разните кашкавалчета  Embarassed и наистина драстично намаляха мерките ми, особено около ханша. Така че може и да има нещо вярно. Аз поне се чувствам по-добре  Peace Сега ще внимавам да не прекалявам с киселото мляко и сирената най-вече, че са ми много слабост Embarassed
Та опитайте, може да подейства при вас също  bouquet
Цитирай

София

Здравейте,

Да споделя и аз моят опит - имам алергия. Препоръчаха ми този начин на хранене. Купих си книгата .Започнах да спазвам горе-долу това, което пише за моята кр.група (аз съм АБ +). Постигнах изумителни резултати - там пише, че ми е абсолютно забранено да ям пилешко месо - спрях го и нямам и следа от алергията, забранени са ми бананите - спрях ги, а стова и забравих какво са киселини в стомаха, имам и много други примери, които мога да посоча.
Лично на мен този начин на хранене много ми помага Peace.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.