Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора
Здравейте, искам да попитам някой дали си е купил книжката на Бон Апети за бременни и какво мисли за нея. Полезна ли е? Аз й хвърлих един бърз поглед на репа, но не успях да я разгледам подробно. Мисля да си взема следващата книжка от поредицата, защото моето зайче е на 1 годинка и 3 месеца:) Цената май е 5.25 лв.,  и се чудя заслужава ли си ?
Цитирай

София

Ще следя темата.
Макар,че аз каквото ме интересува търся в интернет или в книгите които имам.
Едвали ще кажат нещо ново.
Цитирай

на морския бряг

с твърди корици ли е книгата?Че аз нещо не съм я виждала
Цитирай
Майка ми я купи и очаквам в петък да ми я донесе. Но според нея не си заслужавало. Книжката била адски тънка и имало някакви рецепти в нея. Абе, с две думи, можело и без нея.
Цитирай
Говоря от позицията на първият закупил от книжките на ИВ.Зведев. Hug HugHug
Довечера , ще я занеса на съпругата ми да си каже експертното мнение newsm78 #2gunfire, но и с просто око се вижда , че книжлето става.
Вече имаме един синковец и не сме точно за първа книга "за бременни", но ...помня какво чудене и маене беше, когато рабрахме че ще имаме дете .Окапаха ми очите Shocked да ровя по форуми(да се пообразовам),да чета чичко Спок  и тн. Аз лично съм доволен , че най-накрая ще има обобщена информация в една поредица и то не от кой дае , ами ИВ.ЗВ  chef. и педиатър (някоя си д-рПапазова- не че съм я чувал, ама ама пише , че работи в БАН и Нюйоркската академия на науките).Сега спокойно можем да работим по въпроса за 2 наследник. 35(само и жената да мисли като мин - ще се пробвам довечера 35)
Цитирай

Пловдив

Аз вече прочетох книжката.Лично според мен не е нищо особено,повечето неща които пише са общоизвестни,рецептите  на мен много-много не ми допадат.Нещата са от рода на яйчена супа с кориандър,зелева супа с керевиз,студена супа от моркови и т.н.,но в крайна сметка всичко е въпрос на вкус.Не че е лоша книжката,но по мое мнение точния израз е "нищо особено".Аз за себе си очаквах повече.А...има малко и за "Зоната".Все пак ще им дам шанс и ще си купя и следващата,която е за хранене по време на кърмене,да видим тя как ще е.
Цитирай
Точно в мнението ти, Жижи се намира проблемът на Зведев според мен. Stop

Като почнат да правят едн засукани рецепти в списанието им, че направо не ми се ще да накарам жената да експериментираме.
Мяткам сега по едно око на книжлето и да ти кажа ....точно това е истината - простички рецепти и изпълними.
Освен това и простичките съвети , които са вътре за мен са по-важната част от книгата(прости ,обаче ако раждаш за 2 или 3път)  HugНАЙ-НАКРАЯ  Hug...Аз лично смятам, че комбинацията от 8те книги ще даде инфо за една доста добра книга (ако си представим ,че ги купим всичките )
Иначе , наистина ВЪПРОС НА ВКУС.
Цитирай

Ще следя темата, защото като изпратих снимка, ще ни дадат 8 книжки за 21 лв, но чак декември. Пада се по 2.50лв на книжка някъде и мисля да си ги взема.
Цитирай
Да......Sad аз за съжаление не успях да изпратя снимки на моя зайо, защото рядко влизам в и-нет и разбрах късно за конкурса. Их, и ей тези дни разбрах за това предложение на Бон Апети за всички участвали в конкурса и сега ме е яд малко, защото офертата наистина е много добра  #Cussing out
Цитирай

Ами можеш да пуснеш тема до всички, които са изпратили снимки. Ако някой е изпратил и не мисли да си взима книжките, го помоли да ги вземе и да му ги платиш. Доста майки от форума изпратиха снимки.
Цитирай

UK, Harlow/София

Не бих си я купила точно техните!Не ми харесват рецептите им, някои са супер измислени.Това, че един готвач решава да направи пари с няколко книжки, не значи, че са супер актуални.Гледах една и не ми хареса.Имам доста книги за детското хранене с рецепти, на които книжките на Звездев не могат да се конкурират с тях!
Цитирай

София

За тези специално не знам, но имам няколко готварски на Иван Звездев и честно казано са ми толкова заплетени рецептите, че нишо не съм готвила от там!
Цитирай

UK, Harlow/София

За тези специално не знам, но имам няколко готварски на Иван Звездев и честно казано са ми толкова заплетени рецептите, че нишо не съм готвила от там!

Просто са ги направили лъскавки за да пленяват клиентите.Но повечето рецепти са потресаващи за мен!
Цитирай

UK, Harlow/София

Ето тази книга е страхотна, препоръчвам я.Има рецепти, както и чудесни обяснения за храненето на детето!
Цитирай

малкия йеросалим

вчера си взех първата книжка от поредицата.струваше 5лв.но честно казано не съм очарована.мисля да си взема и следващата и ако и тя не ми хареса няма да купувам останалите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора