Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

Някъде... в нищото.....ничия...

Ама наистина се ядосах. Още на вратата има знак - задраскана количка. Ама и без нея не пускат. Спират те, гадовете. И с по-големи деца - 5 г. примерно, пак не можело. Ами ако искам детето само да си избере мебели?
Цитирай

София

Странно. В събота влизах в един мебелен магазин в Люлин, мисля че точно Арон беше, с малкия, той овърша всичко наред, но никой нищо не ни каза Thinking
Цитирай

Русе

В русенския Арон сме влизали с количката, не ни направиха забележка  Rolling Eyes
Цитирай

Странно. В събота влизах в един мебелен магазин в Люлин, мисля че точно Арон беше, с малкия, той овърша всичко наред, но никой нищо не ни каза Thinking

Ха, ето кой им е взел страха и са забранили влизането с деца  35
Цитирай

Мен в Арон в Деница лекичко ме изгониха преди 2 год. Повече не влязох, и без това мебелите им не са впечатляващи Crossing Arms
Цитирай

ха-ха,а пък ние като ходим с малката/3 години/ тя не пропуска да седне на всеки стол или диван.Никой не ни е правил забележка.
Цитирай

София

Ха, ето кой им е взел страха и са забранили влизането с деца  35

Напълно възможно Blush Не остана легло, на което да не е легнал, стол, в който да не е седнал и маса, на която да не се е качил ooooh!
Цитирай

Sofia

Вчера един колега за такива премеждия с Арон ми разказа, че и без дете не бих влязла там. Rolling Eyes
« Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 17:49 от Juana »
Цитирай

То това е голяма простотия, те още малко никъде няма да пускат с деца.

Аз също обикалях близо 2месеца мебелни магазини, за да си купя диван. Ами естествено, че седнах на всички, за да ги пробвам.
Цитирай

София

No comment  Shocked
Цитирай

В бургаския магазин същата табела(задраскана бебешка количка) ми направи лошо впечатление.Явно вече децата се третират като домашни любимци(кучета и котки).
Цитирай

Като се има предид качеството на мебелите в Арон, можеш да им благодариш, че са те предпазили от покупка.
Цитирай

Като се има предид качеството на мебелите в Арон, можеш да им благодариш, че са те предпазили от покупка.
Абсолютно вярно.
Цитирай

Nottingham

Иде ми да ги #2gunfire
В Арон-Люлин изгониха една баба с внучето, което беше в количка. Много са нагли. Така им се вбесих, че вдигнах луд скандал, та като сме с деца какво, но това си било политика на фирмата и тем подобни глупости. Забраних на всички роднини да стъпват там Crossing Arms
Цитирай

на село

Сигурно си действат на местно ниво и въобще не е политика на фирмата.
Ние си купувахме масичка от там и бяхме с малката, тя овърша навсякъде  Blush, никой не ни каза нищо.
Дори бяха много учтиви, не ни досаждаха докато разглеждахме.
Става въпрос за магазина в Хасково.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора