Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора
Уважаеми дами,
виждам че в форума се обсъжда за електронните магазини, но нито един от колегите до сега не е отговарял.
Видях толкова много изписано къде глупости, къде не, затова реших като собственика на такива магазини( uhanni.com и kassta.com) да се включа и да изясним нещата колкото можем.
Относно въпроса който са ми задавали не веднъж – Защо сте по евтини? (видях цяла тема за това в форума и също видях наш явно клиент с мнение което сочеше към нас (ето тук е темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161952.msg5165116#msg5165116  пост номер 236)

Ето тук сме си направили труда да обясним горе – долу за какво става въпрос относно цените в интернет

http://www.uhanni.com/index.php?option=com_content&task=view … d=9&Itemid=13

Също така  сме обяснили и как да се предпазвате от измама не само от е-магазини за парфюмерия и козметика а и от други приемете го като универсално ръководство повече ето тук

http://www.uhanni.com/index.php?option=com_content&task=view … =10&Itemid=12
двете статии са почти от създаването на сайта

За другият въпрос който също е на дневен ред -  Истински ли са парфюмите Ви

Отговора ми е ДА категорично ако не са истински значи и на цяла България не са – специално ние  гледаме да работим с вносители или техни дистрибутори в зависимост от случая.
При нас турско или дубайско  Versace или BVLGARI няма обърнете парфюма и вижте сами, ако Ви доставим такова на което пише MADE IN TURKEY или DUBAI ще Ви върнем парите и ще ви подарим оригинално и то от магазин по -  ваш избор. 
Примерно в случая с козметиката в www.kassta.com  работим изцяло с вносителите на козметиката примерно фирма Де - Джорджо е вносител на Clinians  за България пише си го и на кремовете ако сте си купували разбира се.

Очаквам въпросите Ви ?

Цитирай

София

Сайтът Ви е интересен, разгледах го и може би бих си поръчала нещо, но ако приемате критика, има крещяща нужда от редакция  Rolling Eyes Peace

За НАС тестерът не е начина да се насладитеитате на даден парфюм. Това разбира се е лично Ваш избор.
Помислете го и по този начин, тестерът освен като такъв може и да е ефтино менте - ОГЛЕЖДАЙТЕ СЕ ЗА ЩАМПА ИЛИ НАДПИСИ ЗА ПРОЙЗХОДА НА ПРОДУКТА (ТЕСТЕРА).
Идеята ни е такава - НЕПРОДАВАМЕ НЕЩО НА КОЕТО НЕ МОЖЕМ ДА ГАРАНТИРАМЕ ПРОЙЗХОДА.
Цитирай

Бургас

И аз разгледах сайта и искам да Ви посъветвам да оправите правописните грешки, защото просто са в изобилие!
Цитирай
И аз разгледах сайта и искам да Ви посъветвам да оправите правописните грешки, защото просто са в изобилие!
  Сайтът Ви е интересен, разгледах го и може би бих си поръчала нещо, но ако приемате критика, има крещяща нужда от редакция  Rolling Eyes Peace

За НАС тестерът не е начина да се насладитеитате на даден парфюм. Това разбира се е лично Ваш избор.
Помислете го и по този начин, тестерът освен като такъв може и да е ефтино менте - ОГЛЕЖДАЙТЕ СЕ ЗА ЩАМПА ИЛИ НАДПИСИ ЗА ПРОЙЗХОДА НА ПРОДУКТА (ТЕСТЕРА).
Идеята ни е такава - НЕПРОДАВАМЕ НЕЩО НА КОЕТО НЕ МОЖЕМ ДА ГАРАНТИРАМЕ ПРОЙЗХОДА.

Приемам и двете забележки ще ги оправим при първа възможност  Very Happy
Цитирай

София

Аз бих дала съвет да насложите картинки на продуктите от втория сайт,както и информация.

Например днес попаднах на него,но липсата им ме спря да поръчам продуктите...

Както можете и още някоя и друга козметика да добавите към сегашните. Peace
Цитирай

Бургас

Приемам и двете забележки ще ги оправим при първа възможност  Very Happy

Дано!
Искам и да попитам нещо - защо е толкова ограничен изборът при парфюмите, а някои от марките въобще не се поддържат?
Цитирай
Относно козметиката чакаме снимките от доставчика ни. Относно други козметики кажете какво искате да има за да проверим дали можем да ги намерим? От сега мога да кажа че Виши и други мед. козметики немогат да се продават в сайтове.
Броят на предлаганите парфюми ще увеличим в следващите седмици тъй като имаме нов доставчик.
Цитирай

софия

ако Ви доставим такова на което пише MADE IN TURKEY или DUBAI ще Ви върнем парите и ще ви подарим оригинално и то от магазин по -  ваш избор. 
извинете, но не се стърпях-няма парфюм менте,  на който да пише
MADE IN TURKEY или Dubai hahaha
мисля, че оригиналните парфюми се внасят само и единствено от официални представители на разните марки / една, две фирми са ми познати/ и това е изписано на допълнителното  етикетче на парфюма.
Цитирай
Не е точно така. Оригинални парфюми могат да внесат не само от  официалните вносители. Нарича се паралелен внос. Това не означава, че е незаконен.  В това ме увери дори служителка на "Селекта" - признаха, че не са единствените, които внасят оригинални парфюми.

Аз лично съм купувала тестер от един доста посещаван интернет магазин, на който всички надписи бяха на турски език.

Въпросът за цената - нормално е да са по-евтини, все пак разходите на един интернет магазин са доста по-малко, отколкото на един реален, само наема сложете и е достатъчно.
Цитирай

Пловдив

Аз също искам да добавя моята забележка - на някои от парфюмите до цената им пише, че са EDP при положение, че всъщност са EDT.
Цитирай
Забележките са уместни и ще се заемем с тях.
Относно за вноса на парфюмите fema е отговорила вместо мен за което благодаря. Бих допълнил само че съм чувал за парфюми които изобщо никога не са били за България но са тук (примерно партидата е продадена да речем за Гърция а те в BG SmileSmile не че е често де, но го има )
Цитирай

Още една поправка-с най-добри чувства. Very Happy
Ниски цени,а не евтини.
Не купуваме самата цена,за да и даваме оценка каква е, а продукта.
Разгледах сайта, някои цени са наистина ниски, за други продукти има и по-добри варианти за пазаруване. Но е определено интересен, ще следя темата. Very Happy
Цитирай

София

Още една поправка-с най-добри чувства. Very Happy
Ниски цени,а не евтини.
Не купуваме самата цена,за да и даваме оценка каква е, а продукта.
Разгледах сайта, някои цени са наистина ниски, за други продукти има и по-добри варианти за пазаруване. Но е определено интересен, ще следя темата. Very Happy
  Направо го разпердушинихме човечеца, няма да посмее да влезе повече !  35 35 35
Цитирай

Варна

За НАС тестерът не е начина да се насладитеитате на даден парфюм.

Това не го разбрах? Какво лошо има в тестерите - дори съм чувала, че са по-трайни - нали целта им е да привлекат клиента към дадения парфюм. Наслаждавала съм се на миризми, както от тестери, така и от не-тестери - лично за себе си разлика не съм открила...
Цитирай

Cофия

newsm78
аз ли нещо не съм наред или човека си прави рекламка на сайта без пари?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора