Гъсти мигли, как го постигате?

  • 10 396
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 362
Гъсти мигли-със спирала го постигам естествено.През последните години ползвам спиралите на Ейвън и съм много доволна Peace Когато си слагам пудра,слагам и върху миглите-също действа Wink
А за дължината незнам ген ли е,какво е,но моите ми е писнало да ги подстригвам ooooh! Ужасно дълги са и ги подрязвам редовно.

# 46
  • Мнения: 3 830
Гъсти мигли-със спирала го постигам естествено.През последните години ползвам спиралите на Ейвън и съм много доволна Peace Когато си слагам пудра,слагам и върху миглите-също действа Wink
А за дължината незнам ген ли е,какво е,но моите ми е писнало да ги подстригвам ooooh! Ужасно дълги са и ги подрязвам редовно.

Блазе ти, а ти ги подстригваш  #Crazy newsm78 Ако те видя, докато го правиш, сигурно ще те плесна през ръцете.  Twisted Evil Т'ва си е чиста проба кощунство. Naughty

# 47
  • Мнения: X


Тази е новата loreal shoking, по- добра е от предишната, защото е с четчица, а не с гребенче. Не помня точно колко струваше, 20 и няколко беше.  Thinking

# 48
  • Мнения: 5 362
Гъсти мигли-със спирала го постигам естествено.През последните години ползвам спиралите на Ейвън и съм много доволна Peace Когато си слагам пудра,слагам и върху миглите-също действа Wink
А за дължината незнам ген ли е,какво е,но моите ми е писнало да ги подстригвам ooooh! Ужасно дълги са и ги подрязвам редовно.

Блазе ти, а ти ги подстригваш  #Crazy newsm78 Ако те видя, докато го правиш, сигурно ще те плесна през ръцете.  Twisted Evil Т'ва си е чиста проба кощунство. Naughty
Ами може и така да ти изглежда,но аз не мога да ги търпя толкова дълги.А като сложа и спиралата стават още по.

# 49
  • Мнения: 730
Ако не са ти гъсти миглите , не чакай да направиш чудо със спиралите, но аз 2000 калории на Макс фактор не си я сменям за никоя друга!

Общи условия

Активация на акаунт