ЧУЖДИТЕ МЪЖЕ...

  • 2 191
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 424
''...добре,че поне имам бебчо,но..на моменти не се издържа..вече толкова безсънни нощи...страх от това,което предстой...тягостното чувство и мисълта,че...те е предал човекът на когото най-много си вярвал...''

знам.мисля, че майчинството като роля и като свободно време ни идва точно като период, в който да се променим и да направим от тия ижасни мигове нещо позитивно ...бе говоря си ги аз оптимистични, ама понякога изпадам в такива кризи, че да не ме вижда никой...тогава отивам при бебо и чакам само 1 ''гуа,гуа,агу,агу...'' и тягостното минава .

# 16
  • Мнения: 194
Така е самодива,колкото и да ми е криво или дотежало...само като ми се усмихне и... веднага  Grinning и аз Simple Smile невероятен е всеки един момент прекаран с такова слънчице Simple Smile   bouquet

# 17
  • Мнения: X
Еми Диони - то не пита бе жена. Някой си беше сложил в подписа "Обичай все едно никога не са те наранявали". Ми то и това си е умение.. така де..... Не всеки може да забрави, да прости - на другия, на себе си.. за да почне начисто после...

# 18
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Каси,простих вече на мене си ,за това на акоето подложих децата си,но на него немога.Освен ,че не мога и неискам да му прощавам, Twisted Evilи без прошката към него се чувствам добре(затова ,че не е до мен и не ме тормози с любовните си деяния Peace).Хайде за любовните му тръпки мога да простя,но за Мария(отношението му към нея)-това -не!!!!
Мисля,че и така мога да продължа-без да съм простила!!!!! Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
Каси,простих вече на мене си ,за това на акоето подложих децата си,но на него немога.Освен ,че не мога и неискам да му прощавам, Twisted Evilи без прошката към него се чувствам добре(затова ,че не е до мен и не ме тормози с любовните си деяния Peace).Хайде за любовните му тръпки мога да простя,но за Мария(отношението му към нея)-това -не!!!!
Мисля,че и така мога да продължа-без да съм простила!!!!! Peace
Peace Hug
А пък аз на себе си не мога да простя - не мога да си простя, че позволих на този човек да тормози мен и детето толкова дълго време, не мога да си простя, че му позволих да ме обезличи и направи по-ниска от тревата, че му позволих да ми разбие здравето и да ми психяса детето и мнг други. На него простих в края на първата година от раздялата ни - простих му това, което е причинил на мен, но това което причини на детето - никога няма да му го простя. Това е .....
Дори сегашната ми връзка /толкова години след БНД/ не мога да кажа че е започнала на чисто - винаги съм имала едно на ум и може би винаги ще имам - макар и двамата да са на светлинни години един от друг.
Парен от каша и таратора духа  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Диони, аз лично за себе си знам с пълно право, че този мой приятел, който ми помага толкова много не го прави от съжаление. Познаваме се от много години, били сме в една компания много преди БНД да се появи и сме "изяли почти една торба сол", така че сега с радост приемам предложенията му за помощ без капка съмнения за някакви съжаления!
Както аз му казвам - абе, ти си направо една приятелка.....ако не се женеше за моя приятелка щях наистина да помисля други неща  Embarassed hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 194
Така е...трудно е да се продължи,ако не простиш на себе си и на"него",аз много често си мисля,.че съм му простила,че само за това,че не се обади дори 1 път да попита как е бебчо не мога,но...много,често осъзнавам,че не само за това,май...и за себе си не съм му простила,за това,че...му вярвах безрезервно и пак така го обичах,създадахме нов живот и точно..когато бях толкова щастлива,а очевидно и той...всичко се срина...не искам да се сещам,понякога си мисля,че...съм го преодоляла,но...в дни като този осъзнавам,че не съм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Cry Днес 1 негов приятел ми каза,че баща му(на бившия ми) му звънял и бил много притеснен,че от вчера никой не го е виждал нито чувал и..познаите......Не ми пука...???!!Неееееее разбих си целия ден,треперех като ...докато не се разбра,че е влязъл в скайпа!!!Изненадвам се от себе си и мн се дразня,но....защо ли се изненадвам обичах го,предаде ме,но...не мога да си заповядам на сърцето!  CryТочно днес и малкия не спира да плаче(сама съм ) и цял ден и до тоалетна не мога да отида,толкова ми липсва в такива моменти и...в същото време толкова ме е яд,че..е страхливец!!!!!!!!!!!!!Беше го страх да остане с бебчо и с мен затова ни остави,но...историята е дълга не искам да ви занимавам,съжалявам,че се отклоних от темата,но...ми е много криво в момента...всъщност..от доста време!  Cry

# 22
  • Мнения: 424
Пете,няма ли кой да помага?баба,майка?ако няма, мисли и за себе си.дори да плаче бебо, като знаеш, че си направила всичко, което може да направиш( преобула, нахранила, дала капки за колики и т.н.), просто пробвай с биба и си дай 5 мин. дори в тоалетната за теб, иначе ще превъртиш. не мисли за оня страхливец.за какво ти е там сега още 1 проблем- той, незнаещ какво иска? дишай спокойно и си оставяй време и за тебе.

Общи условия

Активация на акаунт