Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Там където се установих...при реката

Здравейте отново,мами!Тоз фризовом е толкова гъст,че се запушват бибите!Кажете как се справихте с този проблем!
Цитирай

where I want to..

Аз го пробвах един, два пъти, но се отказах да го давам. Едно, че е гъст и второ - в него липсват някои важни според мен съставки. Но на въпроса - давах го с бибата, следваща по размер първата. Разреждах с повечко и по топла вода.
Цитирай

София

използвай биба с по-голяма дупка или по-голям брой Peace
Цитирай

Там където се установих...при реката

С 3-ката детето се дави,а 1 и 2-ка се запушват!
Цитирай

where I want to..

С 3-ката детето се дави,а 1 и 2-ка се запушват!
A kakви шишета използвате? Моите са PLAYTEX и с бибата от 3 до 6 нямаше проблеми. Бебчо беше на 1 месец и половина - 2, когато го ползвах. Сега вече си минахме изцяло на този биберон, че по - лесно:) И за мен, и за нея...
Btw, пробвала съм и биби на Чико и Нуби май че беше, но детенцето ми се давеше..
Цитирай

София

I az vi preporuchvam na Playtex shisheto VentAire Standart, to e s biberon zvezda i vtorijat nomer stava tochno za po gusta hrana.

И аз ви препоръчвам на Playtex шишето VentAire Standart, то е с биберон звезда и вторият номер става точно за по гъста храна.

Моля, пишете на кирилица!
« Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 09:23 от Vivi »
Цитирай

Старата столица

Никога не съм имала проблеми с Фризовома Rolling Eyes
Разтваря се с гореща вода,разтръсква се добре,защото иначе става на бучки и е възможно да засяда в биберона.
Цитирай

София

И аз никога не съм имала проблеми с Фризовома.
Даже Калоян го пи до последно /до захранването/ с биба на Авент-1.
Дърпаше много силно.
Цитирай

Варна

I az vi preporuchvam na Playtex shisheto VentAire Standart, to e s biberon zvezda i vtorijat nomer stava tochno za po gusta hrana.

И аз ви препоръчвам на Playtex шишето VentAire Standart, то е с биберон звезда и вторият номер става точно за по гъста храна.

Моля, пишете на кирилица!
newsm10
Цитирай

Бургас

И аз не съм имала проблеми.Разтварях в по-гореща вода,а ако трябваше веднага да храня изстудявах на течаща студена вода.
Цитирай

Бургас

От както спрях да кърмя сме само на АР млека (пробвали сме всички които се внасят).Най сме доволни от Фризовом. Що се отнася за бибероните ползвам само "NUK" те имитират зърното в момент на кърмене ,казвам ти го от собствен опит,защото след като пуснеше бебчо  зърното ми то имаше същата сплескана форма както на бибероните "NUK" не случайно и ортодонтите ги препоръчват. За Фризовом ползвам размер "L". newsm10
Цитирай

София

Фризовом- а го давах с биба 1-2-3 на Чико Peace
Цитирай

на морския бряг

и нашия биберон се запушваше и аз се отказах да го давам , а пък и бебка нещо не го удобри
Цитирай

Пловдив

Фризовома го давах с биберон 1,2,3 на "Авент",иначе само 1 и на мен ми се запушваше  Hug
Цитирай

Бургас

Аз го пробвах един, два пъти, но се отказах да го давам. Едно, че е гъст и второ - в него липсват някои важни според мен съставки. Но на въпроса - давах го с бибата, следваща по размер първата. Разреждах с повечко и по топла вода.
Интересно ми е да разбера какво ценно липсва във Фризовома?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора