Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

София

Гледайте в момента е  Peace
Цитирай

... две мъжки сърца ...

Страхотен филм! Peace
Цитирай

София

Това май е стария сезон Rolling Eyes
Цитирай

София

От днес ли почва по Нова третия сезон? Нещо пак не съм разбрала...
Цитирай

София

Да, днес беше първия епизод  newsm78 аз случайно го мернах......никакви реклами не съм видяла newsm78
Цитирай

София

Имаше реклами как... Но не ги натрапват, сега "Островът на изкушението" е на фокус. Wink
Цитирай

София

Имаше реклами как... Но не ги натрапват, сега "Островът на изкушението" е на фокус. Wink

WinkАаа, него съм го фокусирала Cool
А между другото тоя сериял -Изгубени- нещо много се изврати Crazy чак шантав стана.......
Първият сезон ми беше най-интересен Rolling Eyes
Цитирай

Може ли с няколко думи да ми припомните как свърши 2-ри сезон.
Цитирай

там където искам, но не така, както бих искала

А две думи за последния епизод?Гледах, гледах и накрая се загледах в компютъра и изтървах какво стана.Много мразя така.
Цитирай

Докъде гледа? Да знам откъде да разкажа... Rolling Eyes
Цитирай

Благодаря, че се отзова красим!гледах до момента в който Лок уби мацката с телефона, после се обадиха да ги спасят.А накрая само хванах Кейт и Доктора да си говорят, че трябва да се върнат, ама не разбрах къде и защо...... newsm78
Ако ми разкажеш малко ще съм ти благодарна.
Цитирай

Ами той и се обади да се видят до летището и тя отиде. Започна да и разказва как, възползвайки се от Златната карта, която са му дали,  пътува всеки петък със самолет до Сидни, пие едно и се качва на обратния полет, молейки се самолета да катастрофира. При всяка турболенция затварял очи и се надявал самолета да падне. Каза и, че било грешка дето са напуснали острова, и че иска да се върне.Показа и някакво листче и я пита дали е чула, че някой си бил умрял.Тя му каза, че не я интересува и, че трябва да тръгва, защото Той щял да се чуди къде е. Джак започна да крещи след нея, че трябва да се върнат на острова.

Всъщност се оказа, че всичко, което стана на моста, катастрофата на онази жена, която той спаси, и след това, е след завръщането им. Така и не разбрах той до чий ковчег стоя и за чия смърт пишеше на онова листче.
Дали има друг сезон? newsm78
Цитирай

Мисля, че има и друг сезон.То и без това свърши много тъпо, трябва да го продължат.
А значи аз съм си го изгледала, но това, че свърши така ме подведе, че съм пропуснала нещо накрая.Благодаря още веднъж!
Цитирай

Добре де, ами този сезон който свърши кой беше като номер?
Цитирай

Това беше трети сезон.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора