От кой интернет достовчик сте доволни?

  • 5 391
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 349
Здрасти. Интересува ме от кой интернет доставчик сте доволни/за София/?Преди бяхме абонати на кварталния нет и бяхме много доволни,но го купиха Speedy net и започнаха проблемите.Скорост-друг път,връзка-от бавна-по-бавна,нет-ще има,ама друг път.Следват нерви,проблеми,телефонни разговори  и обещания. Искахме да се откажем,но ни увериха ,че проблемите ще са само временни .Но те продължиха.Или няма нет,или има авария, или чакаме техници,или нямат кола/за София явно е само една/,или не дига никой в call center,абе изобщо с този интернет доставчик си скъсахме нервите. Висока скорост-няма,Перфектна поддръжка-няма,всяка вечер ни изчезва нета и сутрин епопеята започва на ново.Просто направо нямам думи. Писах на собственика,но ефект никакъв.Препоръчайте някакъв читав доставчик,защото Speedy net  не струва.

# 1
  • Мнения: 799
Airbites са същите смотаняци - откакто изкупиха CISBG само ми късат нервите  Naughty

# 2
  • Мнения: 6 029
Мегалан са ОК за сега.

# 3
  • Мнения: 1 455
Мегалан  Peace...много съм доволна.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 588
Още един глас за Мегалан. Peace

# 5
  • Мнения: 6 417
Мегалан са много добри.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 160
PowerNet  Много им е добра скоростта

# 7
  • Мнения: 264
онлайн директ  Laughing

# 8
  • Мнения: 3 153
ОРЛОВМОСТ.НЕТ, доволна съм-много. А смених доста преди това, но с тях съм бетон вече повече от година и половина!

# 9
  • София
  • Мнения: 210
Power Net  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 159
Нетиссат, аз преди имах същите ядове с кварталния доставчик, който го купиха бол.бг, но откакто ползвам Нетиссат-ския интернет, проблеми не съм имала /почти две години/

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
Мегалан Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 940
Трафик Нет  Peace От година и половина близо съм на тях и съм адски доволна  Grinning

http://trbg.net/home.php

# 13
Аз да кажа за Русе...., че от Спектрум Нет изобщо не съм доволна..отврат са..

# 14
  • Мнения: 6 164
Нетиссат и аз

Общи условия

Активация на акаунт