Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Спектакъл: „ОСТАВИ МЕ НА НЕБЕТО”

Наистина впечетляваща постановка, реализирана с актьори-деца. Повечето от тях са  тежкочуващи и с кохлеарни импланти. Насладете се на успеха им!

За повече информация:
www.nie-decata.com

Композитор – Николай Добринов, Юлиян Жеков
Музикален ръководител - Велин Илиев
Текст на песните – Ивайло Диманов
Мултимедиен дизайн – Ксения Въргова, Искрен Илиев
Сценография – Гергана Миладинова
Хореограф – Даниел Ахмаков
Драматургия и режисура – Силвия Генова

15 октомври 2007 г., от 11.00 и  18:00 ч.
16 октомври 2007 г., от 10.00 и  11:15 ч.

Младежки театър „Николай Бинев”, бул. „Дондуков” № 8

ВХОД СВОБОДЕН
Цитирай

густо майна Филибето

Благодаря за информацията   bouquet , бих ги гледала, но не съм от София Confused
Цитирай

Враца

Благодаря  за инфото,но тъй като няма да можем да го гледаме..ще има ли линк?  Wink  Да се надяваме... Peace
Цитирай

в края на града

Ами ние с Яни можем да идем, ама в поканата от линка пише "моля да потвърдите присъствие до 10.10"  Rolling Eyes
Цитирай
Ха-ха! Това не го съобразих  Smile Няма нужда от потвърждение. Това важи за официалните гости по проекта. По принцип се предполага,че сутрешните представления ще са с по-малко публика . т.е. със сигурност ще има места. ( Въпреки че залата на Младежкия театър е достатъчно голяма)
Цитирай

в края на града

Ще идем, без това сутринта ни е по-удобно. Ако случайно видим там учителките от яслата(Техника на говора - Светла Радоева, Пенка Златанова) на Яни, много ще се радвам.
Цитирай
Благодаря  за инфото,но тъй като няма да можем да го гледаме..ще има ли линк?  Wink  Да се надяваме... Peace

Надявам се , че ще мога да  постна линк към видеото и ще видите представлението  newsm78
Цитирай
Ще идем, без това сутринта ни е по-удобно. Ако случайно видим там учителките от яслата(Техника на говора - Светла Радоева, Пенка Златанова) на Яни, много ще се радвам.

Няма да е случайно  Smile  Ще се видите с тях.
Цитирай

в тълпата

Надявам се , че ще мога да  постна линк към видеото и ще видите представлението  newsm78

Заглавието е много хубаво. И аз не мога да дойда, но много искам да го видя в нета. Пуснете го в you tube или Vbox.   bouquet
Цитирай

Пловдив

Благодаря за информацията   bouquet , бих ги гледала, но не съм от София Confused

аз също

да има линк в нета и аз подкрепям това, ще е хубаво да се види от повече хора, като нас, желаещи, но не живущи в столицата Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.