дързост и красота

  • 32 075
  • 581
  •   1
Отговори
това е филмът, който го дават от както се помня...има ли хора, които въобще го гледат...???

# 1
  • Мнения: 516
Има! Свекърът ми. Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Още ли върви #Crazy

# 3
  • Мнения: 1 666
Мдаааа, майка ми и баща ми тоже.

# 4
  • Мнения: 59
ами то и аз го гледах по едно време преди години

# 5
  • Мнения: 431
Ех, а Ридж (или както там се пише на кирилица) не е син на Ерик Форестър. Какво знаете вие. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 3 537
ами то и аз го гледах по едно време преди години
и аз Laughing

# 7
  • Мнения: 442
дързост и красота
"16 стаи от дома за ветерани на културата. във всяка една от тях има телевизор, по който тече сериалът `дързост и красота` - смисълът на живота на хората, които живеят тук."

# 8
  • Мнения: 5 577
Ех, а Ридж (или както там се пише на кирилица) не е син на Ерик Форестър. Какво знаете вие. Crossing Arms

aз знам  Mr. Green, от бивше гажде на Стефани е, ще се разбере късно.  Whistling

Аз го гледам, харесва ми. Знам какво ще стане, защото съм чета в англ. форуми

# 9
  • Мнения: 431

aз знам  Mr. Green, от бивше гажде на Стефани е, ще се разбере късно.  Whistling

Аз го гледам, харесва ми. Знам какво ще стане, защото съм чета в англ. форуми

Не гледаш редовно! Отдавна всички в България знаят за срамния произход на Ридж. Дори Сали Спектра знае. Crossing Arms

# 10
# 11
  • Мнения: 5 539
Ех, а Ридж (или както там се пише на кирилица) не е син на Ерик Форестър. Какво знаете вие. Crossing Arms
Въх! Ти уби всичко детско в мен.

# 12
  • Мнения: 6 164
Майка ми го гледаше, но от бач вече не й остава време. Баба ми... Аз не съм го гледала, знам само имената на тоя-оня и се чудя как поддържат интригата, че да не омръзва. Crazy

И до кой епизод стигнаха?

# 13
  • Мнения: 148
Ние пък с др.момиче в офиса го гледаме всеки ден Embarassed
Но те сте поизостанали :Тейлър е простреляна мн. тежко от Шийла и сега уж ще умира и се прощава с мъжа си

# 14
  • Мнения: 148
Мисти,май само се разминаваме по темите тая сутрин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт