Когато мъжа е по-малък ......

  • 11 121
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 621
Знам че не съм единствената в това положение , интересно ми е какво мислите вие за връзки в които мъжа е по-малък , при нас разликата е 6 години в моя полза  Embarassed щастлива съм и не усещам тази разлика ... споделете при вас как е

# 1
При нас е 3 г. в моя полза.  Grinning
На моменти ми се струва незрял ....но това си идва от възпитание и манталитет,няма нищо  общо  Naughty с годините.
Ако разликата в годините не е фрапираща няма кой знае каква противополжност в житейските нагласи м/у двама души.
 Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 1 762
Нашата разлика пък е 5 години. В началото никак не ми се искаше, защото предпочитам по- голями на възраст мъже, но толкова бързо се влюбих, че забравих за това. И сега въобще не ми прави впечатление. Ако нямаш скрупули и не обръщаш внимание на това какво казват другите- няма никакво значение. И наистина няма- радвай се на любовта си на колкото и години да е  Peace
п.п. И да ви кажа, скоро чух, че е адски модерно вече мъжът да е по- младия  Joy

# 3
  • Мнения: 3 153
Важното е да се усещате добре. Аз лично с по-малки не съм била, но с мъжа ми се взехме, когато бях на 23........честно казано преди това, ако е трябвало да бъда с някой на 18-19г. едва ли би ми допаднало! Виж, като и двамата са минали в някаква по-горна възрастова граница разликите нямат чак такова значение мисля.

# 4
  • Мнения: 1 044
Климата и възрастта не са пречка за любовта! Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 392
5г в моя полза-харесва ми,защото ме слушка Mr. Greenа и ако се нерви,много не му се връзвам,казвам си-"детска"му работа и си свиркам,а на него след малко му минава.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Една година в моя полза  Mr. Green нямам проблеми за сега, слушка си детето  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 475
няма никакъв проблем според мен - и аз съм по- голямата с почти 3год разлика! но както каза някои по-горе на моменти се усеща, че е по-малък по поведението, на моменти ме дразни, но в повечето случаи ми е добре, защото и аз съм голямо дете- все още не се чувствам голяма! Laughing

# 8
  • Мнения: 945
Само от такива теми се сещам, че аz съм +4 години. (Поне едно 6 месеца не бях се сещала, дори ин на рожденните дни не ми прави впечатление)
Не е важно какво пише в свидетелството zа раждане, важно е да мислите еднакво.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 359
Има страшно много щастливи и дълготрайни връзки с такава разлика в полза на дамата.
Но аз съм може би малко консервативна и лично за себе си ми е малко трудно да погледна сериозно на един мъж, ако го превъзхождам по отношение на възрастта.

# 10
  • Мнения: 3 782
Само от такива теми се сещам, че аz съм +4 години. (Поне едно 6 месеца не бях се сещала, дори ин на рожденните дни не ми прави впечатление)
Не е важно какво пише в свидетелството zа раждане, важно е да мислите еднакво.
Peace Нашата разлика не е толкова голяма, само две години е. Спомням си в началото, когато ме сваляше, мале умирах като си помисля само колко ме беше срам, ами ще имам приятел с  2 години по-малък от мен. А сега, толкова съм влюбена в него, че изобщо забравям за това. За поведението какво мога да кажа, той понякога се държи много по-добре от мен. Аз все още не искам да порасна.

# 11
  • Мнения: 366
Имам приятелка, която е 9 г. по- голяма от мъжа си, но са страхотно семейство. Дори на външен вид не им личи разликата в годините.

# 12
  • Мнения: 234
Разликата ни е 1 година и сме си  newsm74

# 13
  • Мнения: 2 631
Ако се обичате и разбирате, и ако не те интересува хорското мнение, годините нямат значение. Ние иамхме 3 години разлика в моя полза и през цялото време приятелките ми се опитваха да ме накарат да прогледна, че всичко за нашата връзка го правя аз и той още мисли по тинейджърски, но чак сега установих, че са били прави  Wink Не е зрял...
Не е лошо да се вземеш с по-малък мъж, но аз го взех като беше на 17  Confused
Е, от егоистично и детско поведение и недомислие вече не сме заедно....
 Tired

# 14
  • Мнения: 750
Какво то4но те вълнува?
Как е при нас?
Или когато мъжът е по-малък...какво следва?
При нас не е като при вас! Mr. Green
Бих се омъжила за 100 годишен,но за по малък от мен...и то с 6 год.,никога!
Смешно ми е когато до готин младок върви каки4ка...и в един момент се зацелуват! Rolling Eyes
Но!
Не е важно как е при нас!
Важно е как е в твоето сърце!
Ако това те мъ4и ...и то още от сега!Връзката ви е обре4ена!
Не би трябвало въобще да го мислиш това!А факта 4е пускаш тема...е много показателен!
Не сондирай мнения по този въпрос!
Главата ти ще 4уе какво ли не!
Важното на теб да ти е добре!И не само сега...а и след 20 год.Защото тогава разликата ви пак ще е 6 год!
Открий спокойствието в душата си и спри да се терзаеш за това каква е разликата ви!
На никой не му пука!
Пука ти само на теб...а не трябва!

Общи условия

Активация на акаунт