Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кога започнахте да правите упражнения след раждане?До кой ден се прибира матката и кога мога да започна да правя коремни преси?Знаете ли специални упражнения за след раждане или на какво трябва да се наблегне(освен очевадно отпуснатия корем и прогресивно увисващите гърди:)?
Цитирай

Асеновград

матката се прибира около 40 дни а за коремните преси зависи дали раждането е секцио или нормално ако е секцио се изчаква няколко месеца при нормалното мисля че може и по рано, аз съм секцио и вече правя коремни преси за нормалното ,да кажат нормално родилите мами Smile
Цитирай

София

Аз родих със секцио и още не смея да правя коремни преси. Ще изчакам да минат шест месеца и тогава ще започна. Така казват и лекарите.
При нормално раждане -  не знам. Да кажат другите мами. Wink
Цитирай

София

нормално,но още не смея Peace
Цитирай

на изток от рая

Второто ми раждане е секцио ,и започнах да тренирам след ок. 3 месеца.Важно е в началото да е по- леко натоварването.Не се заблуждавайте ,че само от коремни преси ще се прибере корема.Ще се стегне коремната стена.Ако има обаче сланинки отгоре трябва кардио тренировки.
Цитирай

Неуспяла да избяга от корените си

newsm78...трябва и аз да започвам!
Цитирай

Белгия/София

Кога започнахте да правите упражнения след раждане?
До кой ден се прибира матката и кога мога да започна да правя коремни преси?

Не съм започвала нищо специално.
Матката се е прибрала до 10-тия ден, въпреки, не знам откъде и защо, ширещото се мнение за след 40-тия ден и нагоре  Smile
Коремни преси, ако не си била секцио, може след 2 седмици.
Цитирай

София

Аз започнах с леки упражнения 20 дни след секцио Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.