Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 217 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Помощ,котлона беше горещ,аз лепнах крайчеца на хавлията(от онези гадните,изкуствените,дето не попиват нищо  Mad  ) и си остана там.Пробвах с Медикс за стъклокерамика,с Циф  Naughty  не става и туй-то.Как да го махна,цял живот ли ще си го гледам?  Tired
Цитирай

Пловдив

Ако включиш котлона и отвориш прозореца няма ли да си изгори само? Не дишай изпаренията, може да са вредни.
Цитирай

А с шпаклите, които са за почистване на стъклокерамика? Не съм виждала да се продават обаче, ние имахме към плота. Почиствала е неща, които не могат да се отстранят с препарат
Цитирай

София

А с шпаклите, които са за почистване на стъклокерамика? Не съм виждала да се продават обаче, ние имахме към плота. Почиствала е неща, които не могат да се отстранят с препарат

Продават се почти навсякъде където се продават и стъклокерамични плотове. В Техномикс със сигурност - от там си купих след като счупих първата
Цитирай

колко струват и аз искам да си купя,моето ръждяса - печката е вече на 8 години
Цитирай

Имам такава шпатулка,но досега не ми се е налагало да я ползвам.Първо препарат ли да нанеса и след това да стържа с нея или на сухо?    33uu
Цитирай

аз нанасям първо препарат - не знам дали е правилно и после стържа,като острието да е под ъгъл 30 градуса спрямо плота.Добре изчиства.
Цитирай

В описанието на стъргалките пише първо да се изстърже загорялото, а после да се почисти с някакъв препарат, колкото да се разтворят мазнините.  Аз напук правя обратното - първо чистя старателно с препарата, изплаквам, подсушавам и само малкото, което остава след това, го изстъргвам на сухо. Забърсвам с влажна домакинска хартия и туй то. Решила съм, че така щадя повече плота от стъргането. Ама истината е, че като е нова стъргалката, изобщо не го поврежда, обаче като остарее почва да го драска и трябва да се внимава.
Цитирай

София

Аз купих нашата за 12 лв.

За използването: първо изстъргвам с нея и после почиствам с препарат или още по-бързо с мокри кърпички за керамичен плот...много хубаво чистят (аз си купувам от Метро, но може и в други магазини да ги има)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.