В парфюмерия Ванеса в Бургас било забранено с колички!!!

  • 5 546
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 496
Подкрепям с две ръце,моите,и шест детски ръчички!!! Peace Peace

# 31
  • Мнения: 2 309
Цитат
това може да се случи само в Бьлгария,преди два месеца бяхме с малката на гости в Италия,та там не само,че не те гоням,ами и удобства са направили-кьдето да кьрмиш,да смениш памперса и тн.,а тук може и да те набият в някой магазин
Ехееее...и кът за отдих с баня няма ли!? newsm78
Направо се оливате,понякога...
Абсолютно съм против това с количка да не можеш да влезнеш в магазин,но щом така процедират,тяхно решение е!Може да отидете,когато сте сами Peace
Техен е магазина,техни са правилата...
Лично аз,за да не попадам в такава ситуация,винаги съм питала,дали мога да вляза с количката!Не са ми отказвали,може би от неудобство...
ПП Това за Италия е било прецидент ooooh!

# 32
  • Мнения: 4 546
къде беше тая парфюмерия?
иначе аз също мога да се включа по темата.
фото Гого - в тунелчето до големия магазин за подаръци на Александровска. /мисля, че срещу оптика Хигия се пада/. казаха ми да изкарам навън количката, защото пречела. само да подчертая, че имаше достатъчно място да се минава и не виждам на кой пречех. 

# 33
  • Мнения: 4 292
И на мен ми се е случвало два пъти. Не че ми пречеше да отида в друг магазин, но ми стана болно и обидно  Confused

# 34
  • Мнения: 3 069
не съм очудена, защото когато бяхме на почивка в Созопол тази година, в един от магазините им не пускаха с количка.Тогава бях очудена, направих един хубав малък скандал на управитепя и ме пуснаха.
Но чудя се аз, защо всичко в БГ трябва да се постига със скандали!?!

# 35
  • Мнения: 2 309
не съм очудена, защото когато бяхме на почивка в Созопол тази година, в един от магазините им не пускаха с количка.Тогава бях очудена, направих един хубав малък скандал на управитепя и ме пуснаха.
Но чудя се аз, защо всичко в БГ трябва да се постига със скандали!?!
Разкажи,че ми стана интересно Party...Какво му рекна Peace

# 36
  • Мнения: 46 492
Цитат
това може да се случи само в Бьлгария,преди два месеца бяхме с малката на гости в Италия,та там не само,че не те гоням,ами и удобства са направили-кьдето да кьрмиш,да смениш памперса и тн.,а тук може и да те набият в някой магазин
Ехееее...и кът за отдих с баня няма ли!? newsm78
Направо се оливате,понякога ...

То пък едно оливане Simple Smile и в кварталния ми магазин има стая за бебета  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 77
Ами да си кажа честно аз леко си глътнах граматиката и успях само да кажа - егати политиката и си излязох обидена, но си мисля, че е хубаво нещо да се направи. А и да отбележа, магазинът е достатъчно широк и количката в никакъв случай не пречи, с щандове е , така че и това за кражбите отпада, освен проклетия друго не ми идва наум. Намира се от дясната страна на Ботев-а, до магазина за мебели на Теохарови.

# 38
  • София
  • Мнения: 14 638
Обявила съм бойкот на Метро,пусках и жалби и по телефона се обаждах- било от съображения за сигурност. Като че ли като може да ходи няма опасност да му се срути нещо на главата,или пък 8 годишните пипат по-малко то 2-3 годишните. Ама като са със закърнели мозъчни клетки, к`во да ги пра`иш хората.Те не са виновни, акъла им толкова. #Cussing out #Cussing out
За Метро специално-причината да не пускат деца са електрокарите, които непрекъснато сноват между стелажите(имам близък в ръководството на магазина). И на мен ми е неприятно да чакам в колата с 4-годишната беснотия, но по-добре, отколкото да препуска из магазина и да я прегази електрокара(говоря си за моята палавница, може да има деца, които не търчат напред-назад)л
Иначе, в магазин, в който не мога да вляза с количката, не стъпвам.

# 39
  • Мнения: 46 492
За Метро специално-причината да не пускат деца са електрокарите, които непрекъснато сноват между стелажите(имам близък в ръководството на магазина) ...

А какво правят електрокарите там, в работното време с клиенти  Thinking в нормалните държави тази работа се върши нощем или когато магазинът е затворен. Ако свалят достатъчно стока тогава, рядко ще се налага да сноват. Пък и не виждам каква е разликата дали ще се случи нещо с детето ми на 5 или 7 години.

Не пускат деца, 1-во, защото им е по-лесно и 2-ро, защото доколкото знам изплащат застраховка на всеки, който пострада вътре, а ако това се случи с дете под 7 г. сумата е по-голяма.

Вместо да се чудят какви ограничения да слагат, да вземат да го обезопасят тоя магазин, аз също не искам да умирам  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 4 496
RAVIA,в Технополис,или Техномаркет,все ги бъркам...,има кът за деца.Оставяш си детето,записват ти името и телефонния номер,и си обикаляш магазина спокойно.А в Метро нещо да са осигурили?

Мъжът ми говори с управителя,онзи започна да мънка и пелтечи.Ако едно дете днес навършва 7 години,утре риска да го блъсне мотокара по-малък ли ще бъде?
А бебето ми в кенгуруто как точно щеше да снове между стелажите?!

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 09:33 от красим

# 41
  • Мнения: 865
И аз им се чудя на тези хипермаркети?Не разрешават с деца под 7,с бебешка количка не може...?Нашето Метро поне кът за игра има.Но няколко пъти ходя с бебе на ръце и ме спират да питат на колко е-на 10мес. отговарям,и са мн. любезни.Но трудовата дейност,която кипи вътре просто ме побърква #CrazyЧувства се човек на писта за Ф1 ooooh!Удоволствието от пазаруването просто го няма.

# 42
  • Мнения: 307
И аз смятам, че това е дискриминация.  #2gunfire
Преди два месеца се бяхме засилили с мъжа да влезем в Арон и какво да видят очите ми - надпис, че е забранено да се влиза с колички. Аз бях така  Shocked, а след малко вече изпуших #Cussing out
Тази година бяхме на гости в Испания и влизахме с количката навсякъде, никъде не ни казаха, че е забранено. Влизахме и в един доста луксозен магазин /много по-луксозен от Арон/, където не само че ни пуснаха, ами и на изхода един човек от охраната ми помогна за количката /да я сваля по стълбите/.  Peace
Е, в крайна сметка няма да си купя нищо от Арон, Naughty така че те губят.
А пък уж сме вече в Европата?!  Rolling Eyes  ooooh!

# 43
  • Мнения: 4 496
В Европата сме,но скоро европейци няма да станем... smile3516

# 44
  • Мнения: 1 919
В Европата сме,но скоро европейци няма да станем... smile3516

определено!

Общи условия

Активация на акаунт