Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
здравейте дами моля за вашето мнение Praynig
обзела ме е мания за промяна,не съм си правила косата в друг цвят освен черен,другата седмица смятам да ходя да ми махат черното с ремувер и да ме боядисат в тъмно кестеняво като естествения ми цвят....но много искам да си направя приливащи кичури след това в светло кафяво,тъмно кафяво,карамелено,медено и русо нещо като това
http://i206.photobucket.com/albums/bb227/4ere6ka/ASH_BROWN_MULTI_COLORS.jpg
и това:http://i206.photobucket.com/albums/bb227/4ere6ka/001797078.jpg немога да намеря точна снимка но надявам се ме разбрахте.
Някой правил ли си е такива кичури и вярно ли е че след време избледняват?
и когато избледнеят жълтеят ли,грозно ли е?
а дали изобщо ще станат някакви кичури след цялата процедура от обезцветяването на черната боя? newsm78
Цитирай

Цитат
светло кафяво,тъмно кафяво,карамелено,медено и русо

После как се поддържат цветовете?
Мисля,че няколко пъти трябва да се направят,за да спре да жълтее.
Цитирай

sladkodumka ,
Аз съм същия случай като теб.Не съм си боядисвала косата друг цвят от години освен черен. Сега искам да си направя такива кичури с основа кестенява коса.Изобщо не знам какъв ще е ефекта.  Rolling Eyes
Цитирай

Тази малката снимка, която си показала е много хубава. Въпросът е да откриеш точният фризьор. Аз април месец си направих кичури с идеята да са платинени, стоях повече от 1 час, обхвана ме ужас, съжалих косата си. ефекта не беше лош, но почти до месец цвета се видоизмени.   Сега вече има продукти, с които йонизират /не знам  дали си казва така/ самите кичури, да не си променят цвета и в същото време стоят като матирани. Успех и ако си промениш прическата искам снимка. ::
« Последна редакция: Четв., 11 Окт. 2007, 16:11 от ani_4ka »
Цитирай

Моята фризьорка има един метод за подържане на кичури.Процедурата се прави около 3-4пъти годишно,като се редуват:
    1.Косата се боядисва в светъл тон.Правят се кичури в русо,медно и по-тъмно русо.
    2 След 3-4месеца/пак зависи от бързината на разстежа/ се боядисва в светъл тон.
    3 След 3-4 месеца пак кичури и т.н. последователно.
Стои много ефектно.
Цитирай

Моята фризьорка има един метод за подържане на кичури.Процедурата се прави около 3-4пъти годишно,като се редуват:
    1.Косата се боядисва в светъл тон.Правят се кичури в русо,медно и по-тъмно русо.
    2 След 3-4месеца/пак зависи от бързината на разстежа/ се боядисва в светъл тон.
    3 След 3-4 месеца пак кичури и т.н. последователно.
Стои много ефектно.
Дай снимков материал. Peace
Цитирай

Правила съм си подобни кичури с основа кестенява коса. След 1 месец избледняха и придобиха тиквеножълт цвят, заради обезцветената коса. Confused
Цитирай

За съжаление  не мога покажа.Това са клиентки на моята фризьорка,но ще я помоля да направи снимки.
Цитирай

За съжаление  не мога покажа.Това са клиентки на моята фризьорка,но ще я помоля да направи снимки.
Hug
Цитирай

Аз си правих такива кичури вече два пъти.Първият път станаха по-светли ,а вторият някак си жълтеят.Правих ги при различни фризьори.Първият беше мъж ибе много добър,а второто бе едно девойче,което според мен не се справи много добре.Затова проучи и си намери добър фризьор!А инъче стои добре,харесвам се така и имам намерение като поизрастнат да си ги подновя отново.
Цитирай

Това е любимата ми комбинация-кестенява коса с руси кичури.Стоеше ми много добре,но след два месеца като отидох повторно,кичурите се сляха и постепенно станах руса-просто трудно се поддържа.Скоро си правих кестеняви кичури върху русата коса,пак стана добре,но бързо се отмиват.
Цитирай

Отначало стои ефектно, но после започват да жълтеят. Преди няколко месеца бях така.
Цитирай

Ако кичурите са платинени, сиви или пепеляви върху естествен цвят тъмна коса, но не черна, пак ли ще жълтеят?
Цитирай

Леле,sladkodumka,втората снимка направо ме разби http://i206.photobucket.com/albums/bb227/4ere6ka/001797078.jpg
Такъв контраст,как е постигнат,бре newsm78
От много време си правя кичури,косата ми е светло кестенява,но никога не съм и мечтала за такъв ефект.Моите някак се сливат,а уж ме правят на фолио и слагат-ред супра,ред по-тъмна боя,ред моята естествена-да,ама не,ще сменям фризьора,ясно е Smile
Ами момичета,следващият път ще заложа отново на "Арлет",да видим какво ще стане newsm78
Ако имате по-добри идеи за Пловдив-казвайте Wink
Цитирай

Леле,sladkodumka,втората снимка направо ме разби http://i206.photobucket.com/albums/bb227/4ere6ka/001797078.jpg
Такъв контраст,как е постигнат,бре newsm78
От много време си правя кичури,косата ми е светло кестенява,но никога не съм и мечтала за такъв ефект.Моите някак се сливат,а уж ме правят на фолио и слагат-ред супра,ред по-тъмна боя,ред моята естествена-да,ама не,ще сменям фризьора,ясно е Smile
Ами момичета,следващият път ще заложа отново на "Арлет",да видим какво ще стане newsm78
Ако имате по-добри идеи за Пловдив-казвайте Wink
Това е удължена коса, като са вграждани различни цветове кичури. За това различните цветове се разграничават така ясно. С естествената коса е напълно нормално да се сливат. Не е проблема във фризьора ти.  Wink
Цитирай

1-14 от 23 отговора