Първата думичка е "баба"?

  • 3 497
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
И при нас в така,само повтаря ба-ба,та-та,дя-дя и ма-ма ще каже последно,но това хич не ме притеснява,после цял живот ще казва мама  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Първата дума на Калоян също беше "баба".Гледах си го аз и при бабите беше ходил за по 2-3 дена веднъж на 2 месеца на гости с мен и баща си.
Втората дума беше "тати" и чак тогава "мама".Не съм се чувствала зле от това въобще.Каквото и да беше казал,пак щях да се радвам Laughing

# 17
  • Мнения: 114
абе я стига глупости. Моето дете каза първо баба после тата и най-накрая бях възнаградена задето съм неотлъчно до него с едно мама. После се върна пак на баба и така.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
И моя син първо каза "баба" и после "мама", но не съм изпитвала някаква ревност.  Thinking

# 19
  • Мнения: 4 447
Мдаааа. Много от бебетата започват с "бабабабаба".

Казаха ми, че на (не помня кой) език, това означавало баща.

Не съм изпитвала ревност, обида или тем подобни щуротии. Rolling Eyes

Сега казва мамамама, тататата, да-дададада, амммм-ммаамама-ам, и разни други срички, които не значат мисля нищо. Пробължава с бабабабаа, както и мабамабабама  Grinning

И така. Мйак ми "се сърди", че сме го били научили на "баба", но в интересн на истината никой не е правил това.  Grinning

# 20
  • Мнения: 9 973
често бъркат мама и баба. Peace

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И моят син започна с баба,после тата,а мама.... Crossing Arms

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Много важно каква ще е ...  Peace

# 23
  • Мнения: 4 447
Много важно каква ще е ...  Peace

глупости Hug

# 24
  • Мнения: 177
Нашият бебок каза миналата седмица "мама"  Grinning.

# 25
  • Мнения: 44
Мдамм, явно други такива екземпляри като мене няма!  Mr. Green

# 26
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ооо баба и на нас ни беше първата дума. После "ебаси"... за наш срам, после тати, деде и кака. Аз бях кака доста дълго време. Не съм ревнувала обаче от нито един от споменатите...

# 27
  • Мнения: 553
сигурно бабата го е обърнала на спорт и тези един-два часа само това й повтаря целенасочено...

# 28
  • Мнения: 7 723
....успокоявах се, че всъщност иска да каже "бау- бау"...
....а само на свекърва ми й се причува, че казва "баба" Whistling

# 29
  • Мнения: 7 201
И моя син първо каза "баба" и после "мама"
И при нас беше така,но едната му баба не спираше да му "бабосва"при всеки удобен случай та затова. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт