Новата седмица 04.04 - 10.04

  • 7 223
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравейте, момичета!

Днес имах доста работа и все не успявам ви драсна нещичко.
Мила Иринии, пийвай си фервексчето, повече чайчета и се оправяй бързо. А на въпроса ти, казано честно не знам отговора.
Бобчо, изчакай още малко. Знам, че ти е трудно, но щом трябва. Стискам ти палци да мине бързо времето и скоро да напуснеш този форум.

Както и ние с останалите момичета, де!  People Angel

При мен лелката си гостува втори ден и мисля утре вече да я гоня и да се мятам на бебеправещия фронт. Поне милото е предупредено.  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 294
Цитат на: Анета
въпросът ми е какво показват тестовете след ову? съжелявам ако го пише някъде вече,аз не съм попадала.

абе аз съвсем съм се сбъркала от много мерак #Silly  какви сложни мисли и въпроси задавам, много ясно че след овулация тестът ще е отрицателен,ама защо да мисля като мога да питам?!?! Crazy просто изгарях от любопитство да разбера дали не съм изпуснала ову-то #Crazy ,а трябваше да изчакам до днес и да видя положителния тест!!
простете ми разсеяния постинг
вярвам че ще ме разберете Stuck Out Tongue

иринии разбирам те и аз съм болна вече седмица и са едни колебания.. -да си сложа ли какпки за нос или да не си?...и т.н. ама хайде това да са ни проблемите всичко друго да е наред  Stuck Out Tongue  желая ти да ти мине бързо и другата седмица да ни зарадваш ти си знаеш с какво:) EFP

# 47
  • Мнения: 3 010
Здравейте момичета, бързам да Ви пиша какво се случи с мен, тъй като част от Вас проявиха интерес към случая ми.  Laughing Та вчера -16 ден, мистерията се разбули  Laughing Лелята, дойде разбира се неканена /макар и моето пречувствие, 4е ще предприеме такова гости/. Та днес ве4е  си е при мен. Надявам се, 4е е било заради времето, температурите и пр. Минах без лекар и тоя път, пък за нататък ще видим. Някои ме питаха какви са задръжките ми да посещавам лекар, просто аз и друг път съм казвала, че на този етап съм решила да не се занимавам с никакви изследвания и тем подобни неща които ме карат да психясвам. Вярвам, 4е ще се полу4и и без това. Искрено желая на Всички Ви скорошно излизане от този форум. Нека Бог наистина отговори на копнежа на сърцата Ви. Не се предавйте, а вярвайте и имайте надежда!

# 48
  • Мнения: 191
Irinii, как си днес?
Ако се съмняваш, че си бременна не пий фервекс или колдрекс, или други от сорта. Четох някъде, че са противопоказни, заради някаква съставка.  Thinking Пий си само Парацетамол и бързо оздравявай Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 930
Здравейте, мацки!
 Аз съм се психясала днес, на доктор  съм и толкова ми е напрегнато, че ще полудея- такъв страх бера, дали ще ми каже нещо лошо, дали бебока е добре, дали се развива- ей такива неща ми се въртят в главата все Sad
Иначе аз ви желая лек ден и много усмивки

# 50
  • Мнения: 413
Гея, бъди сигурна, че всичко ще е наред!Не го притеснявай бебока със страхове и той ще ти се отплати с безоблачна бременност.
Ще видиш!
Всичко ще е наред!С тебе сме и ти пращаме обичта си! Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 930
хей, благодаря, е как да не ви се радвам smile3525

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Здравейте и от мен!

Gea, по-спокойно, да не предадеш напрежението не бебо. Сигурно всичко ще е наред!

Сега искам да попитам нещо. Въпросът е по-скоро към тези, които като мен имат нередовен цикъл.
След като предния месец ми закъсня 14 дни (съвсем ново нещо за мен) сега не знам как да броя цикъла нататък  Confused:   Rolling Eyes . Споделете опит, моля ви. Дойде ми на 20 март, а от вчера усещам ПМС, сякаш ще ми идва по "стария" график. Възможно ли е се чудя ?!
Може да е наивен въпрос, ама нали ми се случва за първи път  Sad  извинявам се предварително!  Embarassed

# 53
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета кокичета!
 Grinning Гея, първо се обръщам към теб, не се притеснявай излишно! Всичко ще е ОК! Трябва да чакаш прегледите с нетърпение, за да видиш бебчо още колко ще е порастнал Simple Smile
Светли, и на мен ми се е случвало цикълът да ми закъснява много /до 43 ден/. После си го смятам както друг път. Приемам това закъснение за изключение и чакам да ми дойде както обикновено.
А аз да ви кажа от една седмица съм със силна хрема, силни болки в гърлото и май днес трябва да отида на лекар. Всякакви таблетки за смучене не ми помогнаха, пих Парацетамол, като ми е запушен носа слагам капки, но ефект - никакъв. Явно е пролетен вирус. Дано се оправям по- бързо, че ми писна. Весел и усмихнат ден на всички! Stuck Out Tongue  Sunglasses

# 54
  • Мнения: 9 077
За болните с хрема- Коризалия,хомеопатично Wink Една седмица бях на легло,отказвайки тъпо и упорито да не пия антибиотици-и минах само на витамини,Коризалия и чат пат Фервекс.Помага Wink Целувки на всички ви,Гея да не се притеснява хич Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 273
Добро утро и от мен, момичета!

 Sign ExclamationГея, и аз първо се обръщам към теб, не се притеснявай излишно всичко ще е наред.
Тука като гледам само положителни емоции, Така че продължавайте в същия дух,а при мен е едно напрежение..[/color]

# 56
  • Мнения: 1 930
Ама истина, страшни сте, то човек да забрави всички гадости- знам си аз , че сте много готини, и ето сега си ми е по-спокойничко smile3525

# 57
  • Мнения: 1 329
Гея,
миличка що се притесняваш без да има смисъл.... Simple Smile
Бъди спокойна, усмихвай се и се радвай на времето...
След прегледа да не забравиш да ни се похвалиш колко е пораснал бебчо...  Hands Clap
На всички болни - бързо и скорошно оздравяване.......

 love001

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Боже какво мъртвило е настаналоооооо Thinking Работите ли бе момичета...само на мен ли ми е пролетно . Аз имам чувството че цяла година ме държи пролетната умора...пак ми е заспало Sleeping Вече взе да ми писва от спане ама от не се наспах бееее Mr. Green

КЪДЕ СА ВИ УСМИВКИТЕ ДАМИИИИ!!!

# 59
  • Мнения: 2 123
здравейте момичета.
благодаря ви за загрижеността.за съжаление и днес съм като бито куче. 3-ти ден температурата не спада и костите ме болят - оказа се,че това е ТОЙ-ГРИПЪТ на април...Лили, сладка, парацетамолът е основната съставка на фервекса, така че именно това е допустимото лекарство за потенциални бременни.
Пазете се и пийте много витамини.
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт