~:~40 юбилейна~Арабски празници~:~

  • 19 112
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
Добре заварили момичета !  bouquet
И при нас утре ще се празнува !
Пожелавам от все сърце на всички ви много здраве , щастие , любов и късмет в живота !
Нямате равни с тия красоти дето сте вмъкнали .
Миленка , мила не натискай много силно , а леко както ти е казала Мърси .
Прави топли компреси или топъл душ като ако правиш душ и по време на къпането пробвай да изстискваш .
Пробвай да кърми директно от теб малката и я върти да е на дясната ти гърда но и в същото време крачетата и също да са на дясно . И докато я кърмиш натискай запушения канал .
Ако не стане можеш и в една бутилка да сложиш бая топла вода като оставиш 2-3 пръста място  без вода . След това го прикрепваш към зърното и стискаш зъби , щото не е много приятно , но така се образува вакум и помага .
Ох дано се оправиш по скоро ! Praynig
  

# 16
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
При нас по тв-то ходжата честити празника - в полунощ ли настъпва ?!?

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
айд Hug Hug Peace Peace  bouquet  bouquetа е утре, да ви е 4естит на вси4ки, здраве, любов и мир да е за нас и децата ни!

# 18
  • Мнения: 914

Честит празник скъпи момичета   bouquet
                                                       Честита ни и нова темичка  bouquet

При нас е утре още пост за 29 ден Така че празника остава за вдруги ден


На всички кул ам уа антум би хаирДа сте живи и здрави още много години

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Честит Празник и от мен!
Алах много здраве и мир да ви дава!  bouquet

Аз съм още в шок от това, което току що ми се случи. Американските екшъни нищо не са.
Вън е лудница от хора, които пазаруват в последния момент. Всеки си остава колата, където свари на стоп светлини и с ключа на волана. Това само тук може да стане, защото рядко стават кражби. Да, но аз днес бях "късметлийката".
Отидох до един център сама с Нур. На връщане за да не плаче, че не знам кога ще си стигнем, реших да я накърмя в колата. Сядам на задната седалка по принцип, защото стъклата са тъмни и не се вижда. Колата беше включена заради климатика. Не съм и си помислила да се заключвам. По едно време гледам 2 хлапета на колелата - около 10-12 годишни се навъртат около колите. Мина ми през главата, че може да искат да крадат, но докато се усетя едно от тях отваря шофьорската врата и се навира вътре. Вижда ме на задната седалка , че кърмя и съм беззащитна. Както си ме гледаше в очите и въпреки, че се развиках да се маха, ми грабна чантата, която беше между предните седалки и се качи на колелото. Всичките ми документи, карти, доста пари са вътре. За моя изненада с такава скорост оставих детето в седалката, хвърлих се на волана и извадих ключа, излезнах, заключих колата в движение и го подгоних. С развята абая и с една цица отвън #Crazy
Единствено това , че паркинга беше пясъчен и с много дупки, тежката и доста обемна чанта, явно разярения ми полугол вид и крясъците за помощ го изплашиха. Като видя, че даже го настигам, хвърли чантата на земята и избяга.
Никога не съм изживяла подобен страх. Малката гадинка  #Cussing out такава наглост не съм очаквала тук.
На излизане от паркинга от нерви влязох в насрещното движение та се катерих по тротоарите да обърна hahaha
ще ходя след малко да се изкъпя, ще се помоля и ще спя на четене на Коран.
Сега чак усетих, че съм си натъртила здраво (дано не е счупено) стъпалото, ръката ме боли и ребрата от ляво.
Обадихме се на полиция. Дано ги хванат малките гадинки. Не знам защо много се дразня на просяци и крадци по празниците #Cussing out в тая държава толкова е развита благотворителността, че който не е поискал , не е получил. уличните дори идват от други страни по празниците на просия.
оф, оплаках ви се.

Весел празник утре на празнуващите и леки пости на тези, които постят.
Аз ще си лягам, че утре трябва рано да стана да стегна Зайед да ходи с братовчет си да посъбере айдия. Леля му им обяви състезание- който събере повече  тя ще му удвои парите Joy
лека!

# 20
  • Мнения: 914

На всички много успешна година без болести и лоши случки Да сте живи и здрави и повече да се отдавате на писане и повече да се придържате към диетите
Пепи и Тони  Браво за оформението   bouquet

Любе съжалявам че ще си на работа ,но дано и заплащането за уида да е по високо  bouquet

Дани утре ще сте в къщи ли На вас дават ли ви почивни дни за празника Как ще прекарвате  Кой ще готви утре у вас   chefЦелувки за децата

Момичета и на нас преди малко тати ни донесе дрехи за уида Е само за децата рразбира се На малчо такъв жабадор му е донесъл Направо е като кукла Вече час От няколко  Кой ще пише инициалите че дано да се включа този път Ин шаа Алла

Пепи утре у дома ли си Нали е почивен ден Пиши ми кога ще си свободна че да се видим и пишем

Аз нали ви обещах чиния със  сладки Вече спретнах един факас Сега скачам да правя едни други Че то гладна мечка хоро не играе    hahaha

Марси      bouquet Отдавна ми харесваха грийбет Мисля че са от смида ако не се лъжа Ако имаш време пиши за рецептата Наистина са сладки тези триъгълничета

Весси  ,успех утре

Сноу , да се надявам че вече сте по добре   bouquet

Дани бонбонче след половин час пак ще пиша сега бързам да прибера масата докато не се е събудил тати Че бой ще ядем

Миленче  заради теб и се включих

Спокойно Най важното е да се разхлабиш защото при стрес може млякото да се върне Наистина боли но опитай да преспиш децата и да се отпуснеш на дивана  Оголваш гърдата ,потъркваш ръцете да се стоплат и започваш кръгообразни движения от рамото надоло до зърното По добре да разтриваш и с двете ръце  Важното е да се масажира добре гърдата за да се раздвижи видимо застоялото мляко някъде или да се отпуши някой от каналите Когато почувстваш че гърдата е добре зачервина и мека започваш да изцеждаш като се постараеш да натискаш върху бучката и да изкарваш кърмата  Ако болката преминава  значи каналчето се отпушва Продължавай да се масажираш за да разкара добре кърмата  Слагаш една хавлия пред теб и се стараеш колкото повече да се изцедиш толкова по добре  Аз пак ще се включа след малко

# 21
  • Мнения: 590


Весел празник !
Уа антом би хеир  !
Мария,  ooooh! какъв екшън, добре, че е приключил благоприятно за теб Praynig.Ама си куражлийка  #2gunfire, човек понякога се изненадва от собствените си реакции .
Люба, съчувствам ти  Tired, но при вас е така  "ден година храни ".Шефката ми редовно ми го напомняше на Нова година, Коледа ..... Козметика не искам да видя през живота си  ooooh!
Деси, вярно ли , че в Сирия и утре ще се пости.Свекърва ми така каза  newsm78.Били с Иран заедно, сега нещо нецензурно ми идва на езика , ама .....ще замълча.
Милена, дано не стигнеш до доктор  Praynig .
Отивам да приспивам дребното, че вече не ме оставя да пиша .
Лека нощ.

# 22
  • Мнения: 2 804
Миме , страшна си !
Дано ги хванат тия разбойници .
Свеър , мъж ми е на работа утре чак във вторник е почивка .
Тук се събират хората , но аз сама не искам да ходя никъде .

# 23
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Слава Богу завърших спортното едно време и са ми останали още рефлекси. Там ни учиха да действаме без да му мислим много Mr. Green а и във волейбола голямо търкаляне по земята пада без да ти пука дали и как ще се удариш Laughing
аз съм винаги така -после ме хваща стараха.   още ми трепери стомаха Cry

# 24
  • Мнения: 2 804
Миме , дай го по кротко мила , че кърмиш ! Peace

# 25
  • Мнения: 815
Малееее, Миме, голям екшън е било  #2gunfire

Гадинките, сигурно са блюши, те правят най-големите набези  #2gunfire

Добре, че си се отървала само с това, че ако трябва да вадиш пак всички карти и документи няма да му се види края  #Cussing out

Манел, от една страна добре, че няма да съм в къщи утре, че такава лудница настава, впрочем мисля знаеш как е на празника  Wink

Миле, как си?
Още ли си с болки или намалява?  Hug

# 26
  • Мнения: 914
Пак съм за малко
Мария ,Хамдулилля че сте се отървали Бравос на теб Хора разни И хлапета разни Може и да им са отказали пари за някакви удоволствия Абба Ихдиум родителите и хлапетата

Манел Благодаря ти за старите темички Нищо че са архивирани  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 269
Добро утро моми4ета и весел Аид  Hug
много благодат и здраве Heart Eyes

Мерси за ценните съвети,за сега закрепих положението,но 4есно да ви кажа си ме е страх,цедя се на 4есто и налагам топли кърпи.болката зна4ително намаля,дано да из4езне напълно и се размина с доктора Praynig

Леле Мария,алхамдулила,4е малък дявол.сигурно много си се уплашила. Confused
Да беше го хванала да му теглиш един пердах,та да се нау4и. Naughtyи месни деца има ужасни.аз на каквото съм се нагледала  Sick

Свеар зна4и още един ден при вас.Аз ще ти обясня на ли4ни как да си направиш албум4е,дано успееш и ние да ви видим Hug

Любе тази седмица ще доидем,може и децата на ските да пуснем Hug


Моми4ета днес мъжо и бебко тръгват за Дупница при  леля и иншала утре пътуват Heart Eyesаз запо4нах с поръ4ките,така,4е емирски ако нещо ви трябва свиркаите.
Дима от сутринта върви и къди къщата с бакхур.изкарала си рокли4ката и е готова за АИД Laughing

Лек ден и много усмивки Hug
 

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 08:02 от mln

# 28
  • Мнения: 145
Добро утро, мили дами!
Искам да ви честитя най-сърдечно празника! Незнам точно как да го направя, защото не съм достатъчно наясно, но важното е, че ви го честитя от сърце!  Heart Eyes
Да сте живи и здрави най-напред, защото поне за мен това е най-важното. Оттам нататък идва всичко друго - щастие, късмет, любов, разбирателство и много благоденствие за всички ви!
Сега чакам някой да сложи и софрата де ....  Embarassed

# 29
  • Мнения: 927
Лееллеее мале, Миме, какви са тия преживелици!! #Crazy  #Crazy
Слава Богу, че всичко е завършило успешно!! Ама и ти голяма смелчага си!!


eid mubarak!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт