Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Какво бихте препоръчали - готов комплект за изписване или отделно дрешки, комплектовани от вас?

Опции:

• София
Какво бихте препоръчали - готов комплект за изписване или отделно дрешки, които вие сте съчетали?
Ако е готов комплект  с пелена ли е по - добре да бъде или без. Ще съм благодарна ако споделите опита си.

# 1
Аз купих отделно дрешки и пелена, съчетах ги както на мен ми харесва, но това не значи, че на готовите комплекти нещо им има. Въпрос на вкус.

# 2
  • София
Нашият комплект беше готов с пелена, избран и купен от едната  му баба. Беше много хубав и пеленката, по-скоро одеалцето и до днес си го ползваме.
Аз също бих избрала готов комплект, но ако нищо не ми хареса, бих съчетала. Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 19:31 от passion

# 3
  • Sofia,Оrange Caunty
Мисля,че е най-добре готов комплект с пелена.Въпреки,че аз отделно си купувах и пелената и дрешките,но тогава когато търсех нищо от готовите комплекти не ми харесваше.

# 4
  • София
Купих му отделни дрешки и едно одеялце.
Всичко във фосфорициращо зелено.
Дрешките ги облече само на изписването,докато стигнем до повторно обличане,вече беше 5 кила.
Стори ми се много да дам за комплект за изписване от 30 лв. нагоре.
Одеялото беше 7лв.-още го ползваме.
Бодито-2лв.
Комплекта от блузка и ританки също 7лв.
Всичко взето от борса на производител.

# 5
Взех отделно дрешки и направих страхотна комбинация с чувалче вместо с пелена.Бебка беше уникална.
Бях си взела още няколко комплекта дрешки в сака за болницата и там си я обличах с тях.Така стана и по-добре, защото се роди съвсем мъничка и дрешките на болницата и бяха огромни.

# 6
Ние купихме готов комплект от дрешки и отделно одеалце. Моят съвет е да купиш от тези одеалца, които са с цип и копчета, защото могат да се използват идеално за количката в студените дни. Много е удобно. А, когато е разкопчано си е нормално одеало.

# 7
  • София
Аз си взех отделно дрешки,одеалце,пеленка,шапка,чорапки и всичко комбинирах цветово Wink

# 8
  • UK/София

Отделни дрешки.Готовият комплект го използвахме само при изписването.

# 9
  • където ми видят очите
Аз купувах всичко отделно и си го съчетавах според моите вкусове

# 10
Взехме готов комплект, без пелена. Включва боди с дълъг ръкав, гащеризонче тип пижама и лигавник. След това гащеризончето й го обличах за спане, а бодито и лигавника още ги носи. Wink
Отделно купихме шапка и испанско одеялце с цип (много полезно нещо е).

# 11
  • гр. Варна
Aз купих отделно дрешки и порт-бебе, като ги паснах по цвят.
Прецених, че в готовите комплекти има доста излишни неща специално за исписването.

# 12
  • София
Нашия беше готов комплект с пелена, подарък от едната баба. Все още си ползвам пеленката. Но спокойно можеш да купиш дрешки по твой избор и да ги съчетаеш така, както на теб ти харесва.  Peace

# 13
  • Sofia-Pavlovo
Купих си готов комплект с пелена на "Бебето" най големия и  изобщо не съжалявам всичко  в него си ползвах и все още някои неща ползвам.
Леко раждане и здраво бебе  bouquet

# 14
  • София
Изписахме сина ми с готов комплект, включващ и пеленка.
Прецених, че в готовите комплекти има доста излишни неща специално за исписването.
Има излишни неща, да, но ние си му ги обличахме след това.  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт