как отслабнах с 10кг за 10 дни.....

  • 134 266
  • 760
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Вероятно има много като мен,които искат да свалят къде повече,къде по-малко килограми,а всички знаем че е трудно,иска се воля и т.н.На пазара могат да те заринат с продукти за отслабване,но кое е ефикасно и за кое само си даваме парите на вятъра....никой не казва предварително.И така,аз родих преди година,но последствията от бременността си останаха.Исках да нося дънки и тесни блузки,ноооо уви....Един ден баща ми ми каза за сайта,чийто линк виждате по-долу.С голямо недоверие и дори с над смешка прочетох отгоре-отгоре за какво става дума.Мина ден,два, след много мислене реших да поръчам пък да видим.Прочетох че е нужно за цялата програма 3 бутилки от сиропа.Аз нали не вярвам че действа, викам си една ще взема-да не се набутам с пари.Пристигна пратката и всичко се промени.Започнах да пия от сиропа и с учудване установих, че се чувствам добре.Не ни е лошо(защото освен сироп друго не се поема 10 дни)не ми къркорят червата, а и е приятно за пиене-като студен чай.Купих си и кантар дажe-за по сигурно.Не знаете какво удоволствие е да виждаш как с всеки ден си по-лека и изглеждаш по-добре.Не искам да правя реклама, нито да убеждавам някого,просто споделям радостта си.ето ви и линк към сайта:http://www.madalbalbg.com/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=home

# 1
  • Мнения: 523
А след това трябва ли да се продължава да се пие!И след 10дни не ядене как се храниш?Много ми се струва 10 дни глад! newsm78

# 2
  • Мнения: 145
след 10 дни започнах да се захранвам като бебе-супа,салата и то по малко.програмата може да се повтори след няколко месеца-по желание.целта е след 10 дни да се откажем от вредните храни напълно-хляб,сладко,газирано.не е трудно след като си видял резултата и искаш да го запазиш!!!

# 3
  • Мнения: 523
А колко шишенца ти стигнаха за 10дни?Качи ли?И от колко започна да сваляш?
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
Каква е цената на туй чудо, че никъде не я видях... newsm78

# 5
  • Мнения: 523
Каква е цената на туй чудо, че никъде не я видях... newsm78
44 лева за 1 шишенце!

# 6
  • Мнения: 145
аз изкарах с едно шише,започнах от 95кг сега съм 84.просто не чувсвах глад и нямах нужда да пия повече от 3-4 чаши на ден.

# 7
  • Мнения: 523
аз изкарах с едно шише,започнах от 95кг сега съм 84.просто не чувсвах глад и нямах нужда да пия повече от 3-4 чаши на ден.
Благодаря ти!  bouquet Ще видя може да си го поръчам!

# 8
  • Мнения: 523
Аз сега като го прочетох подробно видях ,че това не е продукт за отслабване,а за пречистване на организма от токсини ,отрови и т.н !Отслабването е само вторичен ефект! Peace

# 9
  • Мнения: 145
при мен си беше основен ефект,то си е до организъм явно.не съм ходила на фитнес както препоръчват в сайта,но пак се получи.може да ви покажа и снимки-преди и сега.

# 10
  • Мнения: 523
при мен си беше основен ефект,то си е до организъм явно.не съм ходила на фитнес както препоръчват в сайта,но пак се получи.може да ви покажа и снимки-преди и сега.
Аз искам!Покажи,покажи! HugА имаше ли главоболие,изриване на кожата? newsm78

# 11
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ох,и аз почти съм навита да пробвам,ама искам и снимките да видя...
Разкажи ни моля те ,за всички 10 дни докато пиеше сиропчето.
Благодаря предварително  Hug

# 12
  • Мнения: 145
Първите 2 дни беше най -трудно,защото все си мислех че не съм яла нищо-навик.После когато кантара ми стана приятел имах стимул да продължа.Сутрин пиех кафе,иначе не можех да се събудя.Пиех и натурален сок по една чаша на ден за да сменя малко вкуса в устата.Пише че се слага лют червен пипер-аз слагах само първия ден и после не.Да имаш корем като в 3-ти месец и след 10 дни да си купиш дънки с паднала талия си е направо за хвалене.Всъщност началото на моята история започна с разказа на баща ми-от къде  е научил за сиропа.Синът на негов приятел катастрофирал и от стреса качил близо 30кг.Започнали проблеми със сърцето и т.н.Той пробвал сиропа+фитнес и свалил близо 17кг за един месец като 10дни по програмата която и аз пробвах и после ограничения и спорт.Ще намеря снимки и ще кача в най-скоро време:)
Главоболие или други странични ефекти намах!!!

# 13
  • Мнения: 523
Страхотно!  bouquetМоите поздравления!Сега ти пожелавам да продължиш да слабееш и да постигнеш целта си!  bouquetАз едва ли ще сваля 10кг-ма,но колкото ,толкова!  bouquet
Благодаря,че сподели с нас!  bouquet

# 14
  • Мнения: 68
хмм... много ме заинтригува това сиропче.
искам да попитам според теб дали ще имам някакви проблеми(главоболие,отпадналост ...),защото сам студентка и денят ми е доста натоварен и немога да си позволя да ми е зле или да припадам от глад.много ще сам ти благодарна ако си изкажеш мнението.
благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт