"Цветна снимка"

  • 21 657
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 41
Blagodaria vi momi4eta.Utre 6te vi kaja kak e minalo.Mi6inka ne sam mn.sigurna,znam 4e pokazva nali4ia na razni bakterii i xlamidia. Peace

# 46
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
didas,стискам палци всичко да бъде ок fingerscrossedНе се притеснявай от болката,ще мине и ще замине.Дано да разбереш след самата манипулация какъв е резултата.И да пишеш у Hugтре

# 47
  • Мнения: 240
Mi6inka ne sam mn.sigurna,znam 4e pokazva nali4ia na razni bakterii i xlamidia. Peace
   fingerscrossed утре. само да уточня- за хламидия се прави кръвен тест.

# 48
  • Мнения: 3 453
МБ само гъбични наличия и течение ли доказва? newsm78
Няма такова заболяване като бяло течение! Бялото течение е само симптом на инфекция. Само по себе си то не е болест, а следствие от нея.
 И не е нужно да имаш обезателно течение, за да имаш гъбична инфекция! Confused
Моля ви, пазете здравето си! Не се подлагайте на инвазивни манипулации, без направена МБ, тест за хламидии и ПКК!
Дидас,
успех утре! Peace

# 49
  • Мнения: 939
На мен не ми искаха микробиология,но аз по принцип нямам никакво течение,камо ли гъбички.
Чуденката ми беше по-скоро намек към това изказване.

# 50
  • Мнения: 2 382
Момичета,не си правете експеримрнти със здравето си.Изисквайте си всички необходими изследвания.
Фалът става веднъж.За лекаря ще бъде част от статистиката-случва се едно на незнам си колко.Само че в случая това едно ще сте вие!И не знам дали тогава някакви статистики ще ви успокоят.Пиша ви това,защото съм лично потърпевша и за съжаление понякога нещата са непоправими!

# 51
Здравейте всички,
малко се притесних от това, което сте написали... Sad Все още нямаме разчетени резултати от спермограмата на мъжа ми, в понеделник имам записан час за цветна снимка, а в сряда мъжа ми е при д-р Кацаров...дали не избързвам със цветната снимка.. Embarassed ама искам да разбера къде ни е проблема и атакувам на всички фронтове..страх ме хвана да не си изпатя от това, че може би изнасилвам ситуацията, а от друга страна ... още колко да чакаме за едно малко маймунче да си родим и ние... Cry

# 52
  • Мнения: 3 453
Чики,
пуска ли микробиология и тест за хламидии?
Ако не си, отложи цветната снимка! Naughty
За спермограмата, ако резултатите са при вас, публикувай ги и ще ги разчетем! Wink
Срещата с Кацаров е съвсем навременна! Peace
Не изнасилваш ситуацията. Добре правиш, че не си губиш времето! Peace
Успех!  bouquet

# 53
Днес ще взема резултатите и ще ги публикувам за съвет  Grinning
А иначе аз имам изследвания за хламидии и микробиология, които са добри, но са от април - май..Наистина ще отложа цветната снимка за другия месец, когато съм подготвена с актуални изследвания.  Благодаря за съвета _Hope_  bouquet

# 54
  • Мнения: 41
Zdraveite momi4eta.Sajaliavam 4e ne mojax da pi6a vednaga,triabva6e da patuvam sa6tia den.Da vi kaja ne mi kazaxa nikakav rezultat sled snimkata,no prejiviax goliam zor kato cialo.V na4aloto te4nostta ne iska6e da premine,probvaxa kam 4-5 pati i nakraia smenixa katetara sled koeto ve4e propusna,no pak mn.me zabolia,na momenta.Posle edinstveno uspiax da iskop4a ot sestrata 4e ne sa zapu6eni,no iavno e imalo zapu6vania i srastvania.Nadiavam se da sa nared sega.6Te 4akam rezultata.Blagodaria za stisnatite palci Hug

# 55
  • Мнения: 7 718
Пиши на кирилица.

# 56
здравейте и от мен
Аз вчера ходих да ми правят цветна снимка -моята гинеколожка ми каза ,че се прави от 7-11 ден на цикъла.При мен за момент беше много болезнено казаха ми ,че дясната тръба ми е нагъната и затова ми вкараха контраста под налягане /от което ме заболя страшно много/, но получих втора проходима тръба Simple Smile.Резултатите и снимката ми ги дадоха след 15мин.
Успех на всички Hug

# 57
  • Мнения: 41
Zdraveite otnovo.Sled cvetnata snimka minalia vtornik,be6e ovulaciata mi,saotvetno ne sme spirali s opitite za beb4e tozi mesec i dva-tri dena sled tova mi se poiavi taia temperatura ot 37gradusa i ve4e 7-8 dena si ia imam,na momenti pada,no prez pove4eto vreme si ia imam,pritesnix se da ne bi da e v sledstvie cvetnana snimka zatova zvannax v bolnicata tazi sutrin i te me uverixa 4e 6tom niamam bolki i temperatura nad 38 ne e ot tova Confused .Mislia si dali ne sam bremenna,no pak tolkova ot rano s temperaturata?(po4ti ot ovulaciata).Vie kak mislite? Hug

# 58
  • Мнения: 939
Ей, айде стига с тая мамуница, де! Всичките ти мнения са все такива.

# 59
  • Мнения: 7 718
Didas, аз мнения написани на латиница не чета и съответно не отговарям.

Общи условия

Активация на акаунт