различавате ли мъжко бебе от женско бебе?

  • 3 325
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 011
момчетата са почти еднакви-плешиво-русички.по-рядко ги бъркам Crazy
Laughing Не съм съгласна! Сина ми е с много гъста, къдрава и сравнително тъмна коса. Laughing Като прибавиш и огромни очи, постоянно го бъркат с момиче, нищо, че е късо подстриган.

# 61
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не успявам!

# 62
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Почти невъзможно е,добре че са цвета на дрехите за да се ориентирам Wink

# 63
  • Мнения: 1 672
в повечето случаи и аз ги разпознавам  Grinning

# 64
  • Мнения: 407
Не винаги ги разпознавам.Моя мишок доста често го бъркат за момиченце,защото имал много нежни черти и дълги мигли.  Party Аз като си го гледам си ми е малък мъж.  Wink

# 65
  • Мнения: 17 407
ПО- често да. Ама хората да не мислите, че в детайли се заглеждат- голямата ми дъщеря беше на 3, когато я мислеха за момче( без видими белези Mr. Green)

# 66
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Мото бебе е мъж, при това с много коса (бетер девойка)! Не са го бъркали досега, но и дрехите, и количката, а и очите му са сини!  Mr. Green
Ако беше момиче, също всичко щеше да му е синьо, защото и то щеше да  е синеоко (и аз, и таткото сме такива - няма начин)
И хич нямаше да ме притеснява да го наричат момченце!

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 21:36 от Noemy

# 67
  • Мнения: 3 695
Ако е в неутрални цветове, не винаги е лесно.  Naughty За по-сигурно питам как се казва и разбирам пола.  Peace

# 68
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
момчетата са почти еднакви-плешиво-русички.по-рядко ги бъркам Crazy
Е! Моето момче още няма 9 месеца, а 2 пъти е подстригвано! Последния път фризьорката свали 4-5 см косички! ... то той май има повече коса от мен  Embarassed

# 69
  • София
  • Мнения: 431
Не, освен ако не е облечено в розово  Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 7 097
В повечето случаи да.

# 71
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Не, освен ако не е облечено в розово  Simple Smile
И аз.Синьото невинаги е гаранция  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 698
Обикновено да, зависи.

# 73
Не съм се замисляла дали ги различавам от пръв поглед. Някяк си успявам да поотгатна . Моят малък мъж се е случвало да го бъркат с госпожица , но си имаме завидна коса подстригвана вече ъмнайсет пъти.

# 74
  • Мнения: 22 430
 досега всички бебета които съм виждала са им знаела пола предварително, така че няма как да сбъркаш нещо, което знаеш. ))
предполагам, че ще се случва да сбъркам - за това и питам.  )))

относно цветовете - нашата количка е тъмно синя, дори отива към лилаво. Аз страшно много обичам синият цвят и обличам дъщеря си в синичко. Разбира се имаме и един куп розови дрешки и такива с неутрални цветове. )

Общи условия

Активация на акаунт