Детска тоалетна седалка-стълба

  • 11 788
  • 30
  •   1
Отговори
Ето такова хидро-техническо съоръжение търся



Единственото, което ми хрумва е да го поръчам в Премаман, но ми е интересно дали някой е ползвал....

# 1
  • Мнения: 39

Това ще се предлага в България до около месец.


Освен в тази му функция обаче, може за по-малките да се използва и като:


или за по-големите като:


Има гумени кръгчета отдолу и на стълбичката и на самия адаптер, които предпазват от подхлъзване.

Синът ми го ползва и смятам че е удобно.

# 2
Kidskit, а къде ще се продават? До месец ме устройва, то ако го поръчам в Премаман поне 2 месеца ще чакам....Чак през декември ми се очертава пътуване до Виена, но ме ми се мъкнат гърнета и цокала с мен... Twisted Evil
Иначе това, което ти си показала ( на първата картинка) много ми харесва....

# 3
  • Мнения: 39
Ами в "ДаНет" със сигурност...  Simple Smile
За други места - на сайта.

# 4
# 5
Ами в "ДаНет" със сигурност...  Simple Smile
За други места - на сайта.

ааа, супер, ще дебна! Мерси! Hug

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 1 845
Вече много кандидатки сме се навъдили Grinning

# 8
  • Мнения: 301

Това ще се предлага в България до около месец.


Освен в тази му функция обаче, може за по-малките да се използва и като:


или за по-големите като:


Има гумени кръгчета отдолу и на стълбичката и на самия адаптер, които предпазват от подхлъзване.

Синът ми го ползва и смятам че е удобно.
това "чудо" Mr. Green ми изглежда страхотно Peace
ще следя темата с интерес Winkдано по-скоро почнат да го продават Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 2 768
искам да ви кажа че вече има такова нещо на пазара! гледах го преди една седмица в магазин, който предлага стоки на FARLIN. ЦЕНАТА мисля че беше 68 лв /или 78/ и също става на гърненце. е, разбира се не е 1:1 с картинката но е нормално, защото е различна фирма. ако искате ще ви обясня къде е магазина. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 428
искам да ви кажа че вече има такова нещо на пазара! гледах го преди една седмица в магазин, който предлага стоки на FARLIN. ЦЕНАТА мисля че беше 68 лв /или 78/ и също става на гърненце. е, разбира се не е 1:1 с картинката но е нормално, защото е различна фирма. ако искате ще ви обясня къде е магазина. Simple Smile

Фарлин някаква азиатска фирма ли беше  newsm78 Ако е тази, за която си мисля, предлагат интересни нещо, но малко скъпички за качеството си.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 768
искам да ви кажа че вече има такова нещо на пазара! гледах го преди една седмица в магазин, който предлага стоки на FARLIN. ЦЕНАТА мисля че беше 68 лв /или 78/ и също става на гърненце. е, разбира се не е 1:1 с картинката но е нормално, защото е различна фирма. ако искате ще ви обясня къде е магазина. Simple Smile

Фарлин някаква азиатска фирма ли беше  newsm78 Ако е тази, за която си мисля, предлагат интересни нещо, но малко скъпички за качеството си.
ами честно казано и аз не знам. пише че са регистрирани в Англия  и САЩ но пък мейд ин тайланд, но то вече всичко се прави в азия, дори и марковите стоки та не знам аджиба това каква марка е. Rolling Eyes

# 12
искам да ви кажа че вече има такова нещо на пазара! гледах го преди една седмица в магазин, който предлага стоки на FARLIN. ЦЕНАТА мисля че беше 68 лв /или 78/ и също става на гърненце. е, разбира се не е 1:1 с картинката но е нормално, защото е различна фирма. ако искате ще ви обясня къде е магазина. Simple Smile

Фарлин някаква азиатска фирма ли беше  newsm78 Ако е тази, за която си мисля, предлагат интересни нещо, но малко скъпички за качеството си.
ами честно казано и аз не знам. пише че са регистрирани в Англия  и САЩ но пък мейд ин тайланд, но то вече всичко се прави в азия, дори и марковите стоки та не знам аджиба това каква марка е. Rolling Eyes
Звездице, къде е този магазин?

# 13
  • Мнения: 2 085
и мен ме интересува!

# 14
  • Мнения: 11 818
Мен също!
И ако пуснат в ДаНет - свиркайте!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт