Кой какви сериали гледа?

  • 40 447
  • 617
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
И Лас Вегас гледам, разбира се. Още ще се сетя, сигурна съм  Mr. Green

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Prison Break
Sex And The City
Heroes
Las Vegas
Nip/Tuck
Desperate Housewives
House
Friends
The 4400
Smallville
Eureka
Grey's anatomy
спешно отделение, Кайл XY...
Множко са май  Crazy

# 47
  • Мнения: 6 005
Аз гледам:
Отчаяни съпруги
Марина
....и май само това, и то само когато съм свободна

# 48
  • Мнения: 4 164
Отчаяни съпруги,Д-р Хаус и една сапунка. Peace

# 49
  • Мнения: 5 713
А тая Марина не свърши ли?

Сексът и града също следях, но доколкото знам няма 7-ми сезон. Бих ги метнала пак сезоните. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 537
За момента гледам Марина и чат пат Дързост и красота.Гледам и харесвам още -Женени с деца, Малкълм и Двама мъже и половина

# 51
  • Мнения: 107
"Сексът и градът" ми е най-любиият сериал. Имам всичките сезони на DVD Grinning
И да ви кажа, че в момента се прави филм "Сексът и града", който ще е готов през 2008  newsm44
Сега гледам "Анатомията на Грей". И май само това.

# 52
  • Мнения: 994
A в Dexter за какво иде реч?


Декстър е криминолог, занимава се най-вече с кръвни проби, кървави следи и т.н. В същото време е и сериен убиец, който раздава собствено правосъдие - убива престъпници, за които не са могли да бъдат събрани достатъчно д-ва за пред съда, но няма съмнение във вината им. Самият герой е много интересен, изградил си е специфичен образ на забавен, мил и отзивчив човек, но всъщност не може да изпитва чувства. В момента по торентите е почнал 2рия сезон.
Ох и на мен Декстър ми стана много симпатично сериалче    #Crazy

# 53
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Обикновено пускам телевизора на фокс лайф и надавам по едно ухо към комедиините сериали. Разбира се Приятели ми е любим. Следват Двама мъже и половина, Отчаяни съпруги, Всички обичат Реймънд, Само за снимка, Сексът и градът и т.н. Вечер пускам д-р Хаус и се опитвам да разбера сюжета на серийката през виковете на малкия. В началото следях и Анатомията на Грей, но сега като ги дават по едно и също време предпочитам Хаус.

# 54
  • софия
  • Мнения: 105
На Първо място приза отива при Отачаяните съпруги
Иначе се радвам на "Анатомията на Грей"
"Секса и градът"
"Малкълм"
Ghost Whisperer
От местопрестъплението Лас Вегас
Декстър
Кварталът на богатите
Клъцни срежи

# 55
  • София
  • Мнения: 5 745
Хаус
Кръцни-срежи
Лас Вегас

От местопрестъплението - всички ги харесвам
Профайлър беше хубав
Малкълм  Blush
Приятели
Всички мъже са гадове
гледах по едно време
Сексът и градът
чат-пат и съответната сапунка по БТВ от 11ч Embarassed
сигурно има и още  newsm78

# 56
  • Мнения: 721
Класика:
Приятели  Heart Eyes
Сексът и градът  Heart Eyes
Отчаяни съпруги  Heart Eyes
ОС

В момента:
Убийство по сценарий (The Murder She Wrote)
Лас Вегас
от сапунките - Студена кръв, Името на любовта (по скоро за бак граунд  Laughing)

# 57
  • Мнения: 4 965
Приятели, Сексът и градът, Отчаяни съпруги, Убийство по сценарий, Лас Вегас, Д-р Хаус, Изгубени, Кръцни-срежи, Профайлър, Всички обичат Реймънд, Само за снимка, Монк, 4400, Бъфи - убийцата на вампири

# 58
  • Мнения: 436
Гледам Анатомията на Грей и Д-р Хаус едновременно  Crazy
Най-много се радвам, когато има някакво разминаване в програмите на телевизиите, та да мога да ги изгледам спокойно и поотделно  Peace

# 59
  • Мнения: 1 233
Призън-а, Лост, 4400, Отчаяни съпруги, Анатомията на Грей, Частна практика - това следя сега и тегля. А иначе с удоволствие гледам по тв-то /но не редовно,де/ - Приятели, Спешно отделение, Кръцни-срежи, Сексът и градът, Само за снимка, Тя и той. Сутрин, докато правя разни неща уплътнявам с Дързостта Joy

Общи условия

Активация на акаунт