Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Здравейте!
Моя сладуран от няколко седмици се буди по 10 -15 пъти нощем, което аз приписвах на никненето на зъбите. Напоследък не само се събуждаше но и плачеше и не искаше да засуче.
Добре обаче случайно открих, че когато не яде пюре (плодове и зеленчуци) а само кърма, оризова каша и АМ, спи по-добре. Странно е, той от 5-тия месец яде пюрета ине помня да е било така, сега е почти на 7 месеца.
Някой от вас имал ли е този проблем?
Ние вече два дни сме само на кърма, каша и АМ ама незнам докога така...
Цитирай

София, Младост 4

Не ми се е случвало... По колко пюре изяжда? Все пак е възможно да му се натоварва повече стомахчето с пюре отколкото с кърма или АМ. По-кое време на деня го предлагаш? Можеш просто да намалиш количеството, а не да го спреш съвсем и постепенно да започнеш пак да увеличаваш, като късно вечер да предлагаш само мляко. Все пак вярвам че и зъбките могат да оказват влияние. Моите преди месец се будеха по веднъж на нощ, а от няколко седмици по н на брой пъти...
Цитирай

Пробвай намали количеството на пюрето.Предлагай го на обяд не късно вечер или следобяд.Може да помогне.Smile
Цитирай

И аз имах същия проблем.Спрях временно пюретата ,сега вече давам и няма проблеми
Цитирай

Пловдив

Ами аз вечер давах мляко, през деня пюре. не яде много, особено ако са плодове.

Айла изчисти си пощенската кутия, не мога да ти пиша лс!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.