Матерна?

  • 5 305
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 559
Имаме нужда от вашето мнение!

# 1
  • Мнения: 2 672
нямам мнение, пила съм, не ми е навредило

# 2
  • Мнения: 11 003
Против Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Когато аз бях бременна вече я бяха спрели от продажба,обаче знам,че е нямала особен ефект освен прекомерно наедряване на плода и особено на главата.Затова-против!

# 4
  • Мнения: 1 919
аз съм на центрум МАТЕРНА 1 месец преди да забременея...а съм с вродена желязодефицитна анемия....ми да чукам на дърво засега съм много добре дори не ми се наложи да пия допълнително железни препарати

# 5
  • Мнения: 724
Аз пиех Центрум Матерна от 6-ти месец.20 дни пиех 20 дни почивах.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 408
Човек няма възможност на ден да яде храни съдържащи всички витамини,минерали и протеини.Поради тази причина е добре поне през време на бременността да се поемат допълнително витамини.Аз съм за.Вече 5-ти месец пия центрум матерна и съм доволна единственото неприятно нещо е ,че поне на мен ми увеличава апетита.

# 8
  • Мнения: 5 362
Не съм пила нищо през бременността си.
Но да изкажа мнение "против" не мога Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 043
Против  Naughty

# 10
  • Мнения: 4 406
пих ги по време на първата бременност, сега не. ям много зеленчуци и плодове, старая се храненето ми да е балансирано и резултатите от изследванията ми са добри, така, че не смятам да пия допълнително изкуствени витамини

# 11
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не съм я пила, получавах запек от нея.

# 12
  • Мнения: 983
Не съм пила

# 13
  • Мнения: 2 381
Пила съм по време на бременност и сега, в кърмаческия период.Нямам нищо против "Матерна"-та

# 14
  • Мнения: 593
С първия не пих, сега ми я препоръча гинеколога,засега не ми е навредила и нямам нищо против нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт