Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Пловдив

Е, мили майки и съпруги, доволни ли сте от семейният си живот?Щастливи ли сте заедно,или уж сте заедно ,но на различни страни!Добър съпруг ли си избрахте?Оправда ли той очакванията ви,или е просто човекът с който се разминавате сутрин и вечер?Има ли нещо което искате да променити в него?А в себе си?Слуша ли  още майка си и баща си?Помага ли ви ?А за децата?Как ги възпитахте ,или стана обратното -те вас?Изобщо каква е равосметката като теглите чертата!Ако имате втори шанс ,бихте ли променили нещата в дадена ситуация,или ще изберете ДРУГИЯ!Съжелявате ли ...              Аз съжалявам ,че допуснах най-баналната и досадна грешка ,която са правели и нашите майки и баби...НЕ СКРЪЦНАХ ОЩЕ В НАЧАЛОТО НА СВЕКИТО (да не забравя и свекъра)Направих го малко по-късно,но нещата бяха тръгнали...а и тя е много упорита м... и!С мъжът ми много се обичахме.Любов от пръв поглед!Не ни е запознавал никои!Сами!Беше лудо влюбен в мен-дори искаше да си смени религията...Както и да е.Днес имаме две дъщери и след много възходи и падения ,сме заедно.Не бих избрала друг!!!Бих ЕЛИМИНИРАЛА  ВРЕДИТЕЛИТЕ още в зародиш!Така стоят нещата при нас.А при вас как е?
Цитирай

София-Париж-София

Нещо последните 1-2 години не бих казала, че съм в екстаз от мъжа ми! Той се промени, аз се промених, особено след като се роди дечко. Не знам........ Голяма любов ни тресеше в началото и първите ни години заедно не сме обръщали внимание, може би, на неща, които сега ми се струват значителни и дразнещи. Иначе и двамата обожаваме детето (и как иначе) и времето ни минава в отделено внимание към него...
За избора-едва ли бих избрала друг тогава, все пак любовта те кара да правиш избор, а ние бяхме влюбени и щастливи.
Цитирай
Аз също съм доволна от избора си на съпруг.Естествено,че има неща ,които искам да се променят,но то се отнася и за мен.Мисля,че ще е по-здравословно ако живеем поне на 300 км от родителите му,но пък съм им благодарна за това,че са му осигурили самостоятелно жилище,което сега е мой дом.И да знаеш,Radi,че скърцането не винаги помага,защото свекърва е болест ,която поразява много жени и не е лечима.Най-много да те обвини,че и скърцаш ,а тя ти мисли само доброто,защото си и като дъщеря и да те докара до там,че да се засрамиш дори от това,че само си си нагодила зъбите в позиция за скъране.Ай ,отплеснах се.Деца нямаме още,но се надявам,че когато имаме ще успея да ги възпитам да бъдат добри,толерантни  и винаги себе си.
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Аз съжалявам, че толкова много години - почти 10, ни бяха нужни,
за да почнем да се изслушваме, и съответно да се разбираме.
Сега сме много по-щастливи, отколкото в началните еуфорични години,
след ОГРОМНИТЕ перипетии, през които премина нашия брак. 
Никога нищо не е сигурно, но в момента семейното щастие за мен се
заключава в това, че и двамата се стремим да сме един с друг в нашия дом,
вечер търсим топлината на другия, радваме се на детето (дори когато ни прави на луди гъби  smile3511  smile3521),
наслаждаваме се заедно на хубавите неща от живота, и се стремим заедно да се справяме с
трудностите.
Цитирай

България-за сега

Аз съм щастлива с моя съпруг.От почти 12 години сме женени и за сега се разбираме добре.Мога да говоря от свое име,за него не отговарям.По моя преценка,ако не живеехме с родителите му,щяхме да имаме още по-идеални отношения.Не мога да кажа,че слуша майка си,но не смее да й каже нищо.Ако трябва да се направи някаква забележка относно съжителството ни с тях,той уж ще им каже,обаче така и не го прави.В крайна сметка се налага аз да отправям реплики,което хич не им харесва и това обтяга отношенията между мен и тях. Имали  сме и много лоши и хубави моменти през досегашния ни съвместен живот и винаги сме се подкрепяли   взаимно.Обичаме си двете деца и сме си добре.Та като тегля чертата мисля,че съм попаднала на точния човек,с когото да остарея.
Цитирай

София

Доволна съм, да. Разбираме се и си "гледаме" семейството. Имали сме малки сътресения, което е нормално, предполагам, че и за напред ще имаме, важното е да ги преодоляваме и да продължаваме напред. Мечтая си да сме от онези, които са побелели заедно и са останали силно свързани през годините, като едно цяло.
Цитирай

Щастлива съм. Искам да остареем заедно и чувствата ни да са същите.
Цитирай

от скоро в Слатина

Щастлива съм. Той се промени доста откакто се оженихме и то в положителна посока. Въобще не се съобразява с родителите си. По-скоро аз се връзвам на моите родители.

Имахме някои трудности които ни сплотиха и сега се радваме на дъщеря ни.
Цитирай

Пловдив

Не съжалявам за избора си, даже скоро му го казах, то скоро го и осъзнах. ooooh! Първите години се колебаех, честно казано исках да намеря друг - по-красив, не по-добър Embarassed И колкото да ми казваха, че красотата е преходна, аз все залитах по мускулести мъжаги  Laughing Много ми помага вкъщи, за детето и въобще за всичко - пазарува, чисти, а понякога и готви. Само едно ме гложди - нямаме време да си говорим, да си обръщаме внимание, да се изслушваме, пък и в момента уча малката да спи в детската стая, а ние отделно и се налага да спя при нея. Та с мъжо отгоре на всичкото спим отделно. Страхувам се да не се отчуждим и само да се разминаваме сутрин.
Колкото до родителите, доволна съм, че още преди да се оженим скръцнах със зъби и казах, че ще живеем отделно, ако ще да е под наем. Crossing Arms Наложи се само 2 месеца да живеем със свекърите, докато направим ремонт на нашия апартамент и видях какво е - не мерси, никога повече  Naughty
Цитирай

София

Нещо последните 1-2 години не бих казала, че съм в екстаз от мъжа ми! Той се промени, аз се промених, особено след като се роди дечко. Не знам........ Голяма любов ни тресеше в началото и първите ни години заедно не сме обръщали внимание, може би, на неща, които сега ми се струват значителни и дразнещи. Иначе и двамата обожаваме детето (и как иначе) и времето ни минава в отделено внимание към него...
За избора-едва ли бих избрала друг тогава, все пак любовта те кара да правиш избор, а ние бяхме влюбени и щастливи.
И при нас се случиха много промени след като се роди детето. Заедно сме от 14г почти. Чудесен баща, много помага за всичко. Единственото, което бих променила е да бях родила по-рано и да му обръщам повече внимание, а не да се съсредоточавам повече върху детето.
Липсва ми романтиката, щуротиите, ........
Цитирай

Горна Оряховица

Доволна съм от семейния си живот, и то много. Не се е налагало да се променяме един друг, след естествените проблеми в първите години, просто свикнахме с отрицателните си качества, и се научихме да се вглеждаме повече в положителните си.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Какво да ти кажа...
Идеални няма. Има грешки, прошки, толерантност и взаимно уважение. И колкото и да не си го признаваме - навик.
Къде сега на дърти години "нов" да си търся  Laughing. Ще си го трая моя си, че вече му знам спатийте.
Цитирай
Аз май единствена не съм случила. След десет години съжителство и две деца, чак сега осъзнавам колко сгреших в избора. Изневерява, лъже и не му пука че ме боли. Направо съм в задънена улица-с двете деца... Но на вас, щастливки, ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
Цитирай

Pyce

Нямаме дълги години съвместен живот,но се надявам,че ни предстоят.
Има си надостатъци,но много ме обича и слуша,пък и аз него.Обичам го,това е мъжа за мен Love
Цитирай

Под тепетата

Здравейте,заглавието на темата ми звучи като един познат,сладък сериал.Сега като се замислям сама пред темата и като си зададох въпроса"Бих ли го сменила",без увъртане си казвам,че за нищо на света.Не е пресилено-заедно сме от 12 години и женени 10 от тях.Не винаги е било лесно,розово и т.н,но е било преживяване,което още повече да ни сплоти.Така,че не само доволна,но смея да кажа и щастлива. Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора