Знаете ли кого/какво видях-3?

  • 60 254
  • 824
  •   1
Отговори
# 810
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Белослава.
В самолета.
Невероятно естествена и лъчезарна.

Любимка ми е!
Кога?
На къде или от къде? newsm53
И аз я бях видяла (2006 лятото).Путувахме в самолет от Германия до България.Беше с едно момиченце и се държаха много...лигаво.Не ми направиха никак добро впечатление-с крака качени на седалките и с късането на няколко страници от списанията.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 10:16 от DSS (Данимира)

# 811
  • Мнения: 6 417
Е никога не съм очаквала, че и аз ще взема да пиша тук, но като се има предвид широката популярност, а още повече високата форумска разискваемост на човека, когото видях днес, не мога да пропусна да ви ощастливя.
Та кого видях днес: Денис Ризов. Но по- интересното е къде- в един мол във Флорида. 
Обаче няма да споменавам в каква компания го видях, че после ще се чета сигурно и аз във в-к Шок- Мок- Парапок.  Wink



Споко! Денис сам си разказва, щото е пич  Peace

# 812
  • София
  • Мнения: 38 476
Вчера видях Мара-отварчката в един  мерцедес CLK от новите, в който ако не й беше джуката, дето стърчи 2см пред нея, нямаше да се вижда нищо /защото е малко мъничка за такова возило/. Mr. Green

# 813
  • Мнения: 5 370
Мисля, че снощи видях.....как се казваше, шефката на Визаж? В едно задръстване се движехме успоредно на нея-ако е била тя, де. Тя още ли е с дълга, изтънена черна коса? И кара ли бял джип? (май Опел). newsm78

# 814
  • Мнения: 1 224
Жени Калканджиева ?

# 815
  • Мнения: 5 370
А така, това е. Ама се чудя все още дали беше-или не беше-тя.
Неудобно е да си завъртиш главата на 90 градуса и да зяпнеш от първата седалка. Mr. Green

# 816
  • София
  • Мнения: 7 097
Неудобно е да си завъртиш главата на 90 градуса и да зяпнеш от първата седалка. Mr. Green

Е, че к,во му е неудобното  Mr. Green Аз как зяпах сутринта, разминавайки се с Тити Папазов - караше някакъв черен джип.

# 817
  • Мнения: 1 224
И аз винаги ги зяпам.. Не за друго , ами съм леко късогледа и докато разбера , дали е някой си..  ooooh! Mr. Green

# 818
  • Мнения: 5 370
Абе с 2 думи-жена ли е, клюкарка е.
ОФФ ТОПИК -  В момента чета "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния".
Имам чувството, че тази книга е написана за нашето семейство. Mr. Green

# 819
  • Мнения: 1 224
Абе с 2 думи-жена ли е, клюкарка е.
ОФФ ТОПИК -  В момента чета "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния".
Имам чувството, че тази книга е написана за нашето семейство. Mr. Green
ОфФ  Mr. Green
Фън Шуй ли е , помня , че имаше нещо такова във фън шуй-а Wink

# 820
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз винаги ги зяпам.. Не за друго , ами съм леко късогледа и докато разбера , дали е някой си..  ooooh! Mr. Green

Пошегувах се, не ги зяпам  Wink

# 821
  • Мнения: 5 370
Хммммм....ох, да, такава беше формата на косата, а чертите-нежни.
Еми не знам, късогледа съм и бях без очила. Crossing Arms

# 822
  • Мнения: 1 224
И аз винаги ги зяпам.. Не за друго , ами съм леко късогледа и докато разбера , дали е някой си..  ooooh! Mr. Green

Пошегувах се, не ги зяпам  Wink
Интересно чувство за хумор имаш Wink

# 823
  • Мнения: 872
Цитат
Абе с 2 думи-жена ли е, клюкарка е.
ОФФ ТОПИК -  В момента чета "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния".
Имам чувството, че тази книга е написана за нашето семейство. Mr. Green
ОфФ  Mr. Green
Фън Шуй ли е , помня , че имаше нещо такова във фън шуй-а Wink
За различията между мъжете и жените и защо е така ,е книгата. Не ,че всичко е точно така, както е обяснено.
Във фън шуй се препоръчва капака на тоалетната чиния да е винаги затворен, доколкото си спомням от моите скромни прочети Mr. Green.

Освен Киро от "Тройка по никое време" никой друг не съм видяла, но него го виждам през ден почти, така че не се брои.

# 824

Общи условия

Активация на акаунт