Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

Велики Преслав

Днес така самотна и уединена, се запитах боже ами ако ме заключат някъде на тишина, дали ще се побъркам? Rolling Eyes Имала съм моменти, в които сама съм търсила, при това съвсем съзнателно самотата и тишината. Но днес, дори мога да кажа, че ме е страх.

Вие, страхувате ли се от нея или дори сте приятели?
Цитирай

В редки случай изпитвам нужда от усамотение. По-глобално погледната, определено ме е страх от самотата.
Цитирай

София

Обичам я само за кратко и то само, когато сама я съм я избрала. Мразя да съм сама за повече от няколко дни или когато обстоятелствата го налагат, а не съм си го решила аз. Като цяло не съм човек на самотата аз...По-щастливо ми е, когато семейството ми е около мен. Изморително, но щастливо Love
Цитирай

София

Не обичам самотата и не бих могла да издържа задълго подобно чувство.Да,не отричам,че понякога имам нужда да бъда сама,но кой ли пък няма.....Едва ли ще има човек,който да каже обратното.Поне така си мисля аз...
Цитирай

Русе

о не, не обичам да съм сама и да ми е тихо, обичам да има хора около мен.

дори да си  мълчим, и всеки да си чете вестника примерно, пак
Цитирай

София

Мразя да съм сама, скучно ми е Confused
Цитирай

Много рядко имам нужда от самота.Да презаредя батериите,само толкова.
Цитирай

Пловдив

Много рядко имам нужда да съм сама.
Цитирай

Пловдив

И аз не обичам самотата, естествено.

Само понякога ако съм уморена от шумотевица, се затварям някъде и чета стихове, доакто "презаредя батериите".
Цитирай

Притеснявам се,боя се даже от самотата,но понякога се налага да намирам начин да се усамотявам,защото пък имам нужда, отвреме-навреме, от тишина. Най-малкото защото само така мога да си подредя мислите.
Цитирай

аз не се притеснявам от нея,дори напоследък я търся
Малко ми идват в повече нещата напоследък(но е временно)
Цитирай

София

Не ме е страх да остана за малко сама, дори търся усамотение понякога. По-лесно ми е да чувам себе си, когато около мен няма никой. Страх ме е от онази самота, в която се намират някои пенсионери, наистина сами, забравени, ненужни.
Цитирай

Велики Преслав

Tatalina, това което казваш е много хубаво, по-лесно ти е да чуваш себе си.... Аз не помня от кога не съм се слушала, не съм се допитвала до себе си, все с другите се съобразявам... Ами аз. Rolling Eyes
Цитирай

София

Аз - ДА.  Но вероятно защото никога не съм била сама..
Цитирай

под водата

Обичам самотата!
Но когато  аз я търся,когато аз имам нужда от нея...тя е добре дошла!
Но когато ме споходи оная самота,която те кара да се чустваш сам...то тогава тя не ми е нужна!
Обичам самотата избрана от мен!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора