злато

  • 2 223
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте
Днес имам един по нестандартен въпрос.Той е трябва ли на високосна година да не се носи и брачната халка освен всякъкви други златни накити  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Честни казано не съм привърженичка на тези чудесии!
Носи каквото ти се носи и така  Peace

# 2
  • Мнения: 3 880
Ако искаш да го използваш като предтекст, за да я свалиш и да забиваш гаджета Wink даааа трябва Wink Laughing
Иначе нищо не "трябва", специално по въпроса за накитите още не са приемали никакъв закон и всеки може да си носи каквото и когато си поиска Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Това са пълни щуротии. Какво значи "трябва" и "не трябва"? Нито има закон по въпроса, нито някаква логична причина да носиш или да не носиш злато. Доскоро бях почитателка на сребърните накити, но преди по-малко от месец половинката ми подари златен годежен пръстен и зарязах среброто. Е, пръстена няма да го махна, ако ще февруари да има 39 дни Laughing
Освен това планираме сватба през пролетта със златни халкиWink

# 4
  • Мнения: 953
ами то има и сребърни халки бе хора.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 212
ами то има и сребърни халки бе хора.

Има - за хора, които не харесват златото. Да не си носиш златната халка, или да си купиш сребърна вместо златна, само защото годината е високосна... е тъпичко.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Не само не трябва да се носи злато, а трябва да носиш скалитка чесън под езика!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Не само не трябва да се носи злато, а трябва да носиш скалитка чесън под езика!

Мммм, и на врата също Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 195
Честни казано не съм привърженичка на тези чудесии!
Носи каквото ти се носи и така  Peace
Peace
нося си винаги злато не обичам сребро!

# 9
  • Мнения: 127
Въобще не се съобразявам с това , каква година е и какво трябва да се носи.Обожавам злато и нищо не е в състояние да ме накара да не нося една година. Laughing

# 10
  • Мнения: 3 042
Аз знам, че през високосната година се носи сребро, но изобщо не го спазвам.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 270
Преди да се омъжа имах няколко сребърни бижута. Сватбената ми халка е златна, съпругът ми постепенно ми подари обици и калинка на синджирче и това са всички бижута, които нося. Ако ще годината да има 1000 дни - халката не свалям  Naughty

# 12
  • Мнения: 2 197
ами то има и сребърни халки бе хора.

Има - за хора, които не харесват златото. Да не си носиш златната халка, или да си купиш сребърна вместо златна, само защото годината е високосна... е тъпичко.
Подкрепям. Аз сребро не нося и никога няма да нося. Ако ще хиляда поверия да има по въпроса.
Стига с глупостите!

# 13
  • Мнения: 43
Никога не свалям халката си

# 14
  • Мнения: 3 674
Свалям   златната си халката  и златните пръстени лятото. Обожавам среброто...и лятото си нося сребро  Heart Eyes Купила съм си и  сребърна халка..за да няма сърдити... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт