«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 247 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-21 от 21 отговора
 newsm78 ƒобра ли е иде€та да си куп€ пералн€ със сушилн€ ј–»—“ќЌ?
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 493
Ќе, заедно не. ƒве отделни, иначе нищо против јристон.
÷итирай

ћнени€: 12 913
Ќе, заедно не. ƒве отделни, иначе нищо против јристон.

Ќе е, но когато човек н€ма избор до това опира  Mr. Green и аз съм на тази вълна в момента, ако н€кой може да ме ориентира в цените, без значение от марката, нещо евтино, което да ми върши работа за близките 4-5 г.
÷итирай

ћнени€: 6 399
2в1 н€ма нищо хубаво - според мен
÷итирай

ћнени€: 1 107
» аз така си мислех-така и ни посъветваха, защото не били достатъчно надеждни, но мои познати си взеха такава 2 в 1 и то от тези уреди втора употреба-ползват си € вече 3-та година и не са се оплаквали. ћоже би е въпрос на късмет. «начи късмет, ако се решите!
÷итирай

ћнени€: 208
ћо€та е 2/1 на аристон,не мога да кажа че е чак толкова зле,ама по отделно си е друго.
»наче от пералн€та съм супер доволна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 681
≈ , какво и е лошото  Confused јз имам ј–»—“ќЌ - пералн€ със сушилн€ . ѕреди две години , когато € взехме беше последни€т модел . ƒори е вградена във кухн€та ми .

¬ърши ми страхотна работа  Peace! ѕросто не знам къде и е душата  Smile Ќа всички е €сно как се пере и суши с малко дете .ќпределено е и доста безшумна . »ма безобразно много програми .

¬се пак тези , които казвате , че не е хубава се мотивирайте - имали сте такава и не сте доволни ли ? јко не сте доволни - от какво по - точно и т.н. а не само да си даваме квалификации - така не става , не е добре ...

ћо€та струваше 1250 лв.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 909
јз съм доволна от мо€та јристон .“.к н€мам м€сто за отделни тази ми върши работа,предполагам,че с отделни е още по...ама н€ма как.Ќа мен много са ми намачкани дрехите след сушилн€,въпреки,че ги слагам сгънати,само от това мога да се оплача.
÷итирай

—офи€

≈два ли има сушилн€ , ко€то не мачка дрехите ... Rolling Eyes
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 909
јми в една тема преди време се коментираше  и останах с впечатлението,че не при всички се мачкат толкова  newsm78
÷итирай

на село

ћнени€: 2 374

ћол€ те не ме разочаровай....  Sad
“очно избирам сушилн€ и все си в€рвам, че дрехите н€ма да са ми по-намачкани отколкото ако са се сушили на радиатор ...
Ќали има функци€ против мачкане???  Thinking
÷итирай

ћнени€: 3 496
ѕо малко се мачкат отколкото ако се сушат вис€щи на балкон, а с радиатор н€ма м€сто за сравнение. ≈стествено, като всеки домакински уред и той си има "цака". “оку що гладих ризите на мъжа ми- има една, ко€то преди ми разказваше играта, а сега след сушилн€та е просто песен за гладене. ѕовечето тениски н€мат нужда от гладене. ’авлиите са несравнимо по меки.
¬се пак съм горд собственик на сушилн€ само от седмица, не съм пробвала да суша всичко, за да дам по пълни отзиви.
÷итирай

на село

ћол€ те кажи каква си взе, че съм в гол€мо чудене за марка и модел....
÷итирай

ћнени€: 3 496
јми...малко е извън темата обаче, защото е отделна сушилн€. ≈лектролукс, EDC46130. —труваше към 700 лв. —ъбира 7 кг. ≈динствени€т й недостатък е че н€ма отложен старт, ама пък е хубаво дрехите да се вад€т веднага след като свърши, защото иначе на н€колко минути ги завърта отново барабана, т.е. и да изпозлваш отложени€ старт докато не извадиш дрехите сушилн€та пак ще си работи де факто. Ќ€ма го модела обаче на сайта на “ерхномаркет, нещо подобно е : http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09024913
«начи засега стигнах до следните изводи- ризите се пускат сами- при нас се събират по около 7-8 от 1 пералн€, пускам ги на половин час и след това като ги оглад€ са сухи, а и самото гладене е лесно. ќстаналите неща пускам на програма за синтетика, а ако има нещо памучно- оставам го за още половин час ( след като съм извадила вече сухите синтетични неща). “ака хем всичко е изсушено, хем накра€ памучните тениски са били по малко (колкото е по пълна сушилн€та, толкова повече се мачкат нещата) и н€мат нужда от гладене.
«ависи и от бюджета ти разбира се. »маше една за 2 000 лв, с функци€ против намачкване, но на мен ми е малко скъпичка.
ј...и консумаци€та на ел. енерги€ е 3.7, което се доближава до клас ј на ј≈√ ( 1400 лв).
÷итирай

—офи€

ћнени€: 35
ot dve godini polzvam takava peralna,koqto e s su6ilnq,pere mnogo dobre i sas su6ilnata nqmam problemi.dovolna sam mnogo,osobeno s dvete mom4eta,prane vseki den po nqkolko pati.golqmo oblek4enie e su6ilnqta. Smile
÷итирай

—офи€

ћол€ те не ме разочаровай....  Sad
“очно избирам сушилн€ и все си в€рвам, че дрехите н€ма да са ми по-намачкани отколкото ако са се сушили на радиатор ...
Ќали има функци€ против мачкане???  Thinking

“ака или иначе - после гладиш . Ќе са много по - намачкани , но има разлика от тези опънатите на простора .
—ушилн€та си е нещо много удобно . Ќ€ма причина да се притесн€ваш .
ќтделно , че има и варианти - за гладене , готови за гардероба , леко влажни и т.н. ѕо - намачкани са на най - високите градуси , когато са на 100 % сухи , даже пресъхнали  Laughing
÷итирай

на село

"готови за гардероба" какво значи ???
÷итирай

—офи€

"готови за гардероба" какво значи ???
≈ , не ги вади изгладени  Mr. Green “ова е опци€ за дрехи , които не се глад€т по принцип - анцузи , полари , също така и за хавлиени кърпи , пуловери ... ¬адиш от сушилн€та и прибираш .
“ези за гладене не са толкова изсушени примерно .
÷итирай

—офи€, ћладост

ћнени€: 1 162
ќт 2 месеца има пералн€+сушилн€ SIEMENS .ћного съм доволна. ¬ъобще не са толкова намачкани дрехите, а и н€кой наистина н€мат нужда от гладене, особено тениските, както беше споменато по-горе. ќсобено в мокрото време е супер-переш, сушиш, обличаш  Laughing. ћоже с два отделни уреда да е по-удобно, но при липса на м€сто комбинираните уреди са едно добро ревюшение според мен  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 386
Тъй и аз опрях до този проблем,та да задам и аз малко въпроси по темата.
Нещо ми се върти в главата нова пералня със сушилня /съкровището естествено не знае,но пък като го залея с поток от информация ще  Crazy/.
Доколкото схванах,по-добре е да са отделно.Имам място или поне така си мисля и това поне не е проблем.И когато са отделно вадиш дрехите сгъваш ги и бум в сушилната,така ли?Извинете ме за тъпите въпроси  Embarassed.
Ориентирайте ме пералня и сушилня поотделно каква цена излиза?Питам за среден клас?По-точно Аристон, Бош,Горение и т.н...
Разчитам на Вас!
« ѕоследна редакци€: ср, 24 окт 2007, 22:29 от Ali&Meli »
÷итирай

ћнени€: 6 957
» аз искам такава, но много пара ми се вижда за сега  Money
÷итирай

Plovdiv

ћнени€: 383
 » ние сме от това л€то с пералн€ + сушилн€. Ќ€махме избор, ограничено м€сто, че даже не много подход€що, липса на тераса. ћарката е Fagor, клас ј. ÷ената и е около 800 лв, точно не помн€.
ƒрехите не са много намачкани, но н€кои /много малко на брой/ се скъсиха и стесниха Crying or Very sad, за щастие не драстично.
»сках да ви попитам, какви ароматизатори за сушилни ползвате?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-21 от 21 отговора