дързост и красота на местните избори

  • 551
  • 8
  •   1
Отговори
Мен малко схемата на предстоящите избори ми напомнят на дързост и красота, какво мислите вие??

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Нищо не мисля.  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 516
Красотата ще спаси света!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 029

Знаем, знаем. (не се сдържах)

На мен точно на Дързост и красота никак не ми приличат.

# 4
Видяхте ли рекламката в клюкарник, че Юлияна Дончева разговаря с вас? или ми се е привидяла....някой говорил ли си е с нея там?

# 5
Ами аз опитах, зададох си въпроса и тя ми отговори. Сега, дали е била точно тя или секретарката й или който и да е там, не знам. Но наистина отговаря на всички, освен на тези, които се заяждат или пък я свалят откровено Crazy Но като цяло идеята ме кефи. Видях че и Тити, и Заимов имат подобни неща в сайтовете си.

# 6
Ами аз опитах, зададох си въпроса и тя ми отговори. Сега, дали е била точно тя или секретарката й или който и да е там, не знам. Но наистина отговаря на всички, освен на тези, които се заяждат или пък я свалят откровено Crazy Но като цяло идеята ме кефи. Видях че и Тити, и Заимов имат подобни неща в сайтовете си.
ооо чудесно и аз бих задала няколко въпроса, поне сега предизборно може да има кой да отговаря...че после никой няма да ни чуе

# 7
  • Мнения: 6 875
И на изборите, и в едноименния филм няма нито дързост, нито красота.

# 8
И на изборите, и в едноименния филм няма нито дързост, нито красота.
eee как да няма красота...какви красиви кандидатки има...а да не говорим колко са дръзки дебатите, на които ставаме свидетели в сутрешните блокове...пък и цялата политическа картина ми е същата като сериала...едни и същи хора само си сменят ролите за малко...т.е виждаме едни лица от доста време Бруг, Рич и Стефани, Бойко ... Бриго и...просто са минали в друга фаза на сериала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт