Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Днес забелязах че на синът ми му тече воднист секрет от едната ноздричка smile3518 през деня кихна няколко пъти,не мисля че е настинка тей като не сме излизали много защото не иска да спи навън,а и е облечен добре.Вие какво мислите,дали не е някоя вирусна инфекция,направо ще полудея,знам че въпроса ми е малко неуместен  но чак утре сутринта сме при докторката и съм доста разтревожена.
Цитирай

под голямата лоза

Дали е настинка, или вирус може да каже само доктора.
Ние, тук можем само да гадаем.
Едно е сигурно- на детето му започва хрема и трябва да се лекува.
Цитирай

Съгласна съм с Руска. Peace
Това си е хрема и трябва да го види доктор.
Цитирай

Хрема.Ама лекар да го види,че и малката започна така,а излезе червено гърло.
Цитирай

София

Нашата хрема преди няколко дни започна по същия начин.Сутринта беше с бистър,течен секрет от носа,киха няколко пъти и така.Предписаха ни Виброцил,ама май физиологичният разтвор помага повече!Сега вече хремата се сгъсти и ще минава.Мисля,че е вирус,защото таткото беше така,въпреки пазенето и малката го хвана и сега съм така и аз Rolling Eyes
Цитирай

София

Не се притеснявай чак толкова много Wink.
Докато отидете при доктора,пръскай му физиологичен разтвор в нослето.
Цитирай

И аз му пръскам физиологичен разтвор още откакто го забелязах,правих му сок от ябълка и грозде два пъти днес с една ампула вит.С Утре рано отивам да се заредя с плодове.Дано ако е нещо сериозно поне да го хванем навреме
Цитирай

Имате си сополи  Mr. Green
Аз като гледам напоследък всяко хлапе, което познавам е с хрема.. Включително и мойто - задни гадни сополки, които не минават вече 2ра седмица  Thinking
В понеделник ще го водя на хомеопат, че ни изписаха един букет от капки и сиропи (вкл. антибиотични и антихистаминови) Crazy - не благодаря  Naughty
Цитирай

И аз му пръскам физиологичен разтвор още откакто го забелязах,правих му сок от ябълка и грозде два пъти днес с една ампула вит.С Утре рано отивам да се заредя с плодове.Дано ако е нещо сериозно поне да го хванем навреме

На каква възраст е? Питам, защото прочетох, че даваш витамин С.
Цитирай

под голямата лоза

На каква възраст е? Питам, защото прочетох, че даваш витамин С.
Няма лошо. Витамин Ц-то не вреди.
Ама по- ефикасен е, ако му се капне капка от него в нослето. Wink
Цитирай

На 8 месеца
Цитирай

Да не е от зъбки нещо,защото на нас вече от седмица ни тече носа и е запушен зверски-водих я при 2 педиатърки и двете я слушаха,гледаха и отсякоха,че е от зъби,няма температура,не кашля,не киха,само сополи и запушен нос,който не минава.... ThinkingПрез тази седмица ни поникна едно зъбче,сега я мъчат горните и са подути ужасно.
Цитирай

София

Дали е вирус, настинка или от зъбки може да каже само лекар!
За профилактика на Вики от раждането до сега му впръсвам Стеримар, но вие трябва да отидете да ви види педиатъра.
Цитирай

София

Промивки със стеримар...
А какво значение има дали е настинка или вирус??? То това на тозии етап се съмнявам и д-р да ти каже на 100%
Лека нощ ви желая...че понякога при хреми им е трудно на малчовците да спят....вероятно ще ви дадат капки, особено и гърлото ако е чевено...но все пак томва е работа на лекаря...
Цитирай

Щом е на 8, вие вече пиете всякакви пресни сокчета. По-добре оттам да набавя витамин С.  Да не ставаме параноици де, ама според мен избягвай витамини като изкуствени добавки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора