Бикини за еднократна употреба-откъде?

  • 9 427
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 553
здравейте, една мама беше писала рреди време че е била много доволна от бикини за еднократна употреба които е ползвала когато е била в родилния дом.
понеже мойто раждане наближава и започвам полека да си стягам багажчето се чудя къде да го търся това чудо- питах на едно две места но ме изгледаха като някакво изкопаемо.
Като си спомня какво\денонощно цедене беше при първото ми раждане идеята да не пера и "кървави гащи" и да ги крия за визитациите  много ме изкушава
помагайте плс
 Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
В КОМСЕД - на партения етаж, там дето са бебешките стоки. Аз си бях взела на Тижекс - много доволна останах Peace

# 2
  • Мнения: 4 111
В санитарните магазини продават гащи тип памперс за еднократна употреба, не се слагат превръзки, попиват добре, не изтича, не се притесняваш, че ще прогизнеш като се въртиш. Не са секси, но това няма значение. Аз ги ползвах по съвет на една мама и съм й много благодарна за съвета! 3 размера са.
Санитарни магазини има покрай почти всяка болница.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Тези, за които аз пиша са тънички - материята им е като на докторските шапки (тези с които оперират, една такава материя като паяжина), с тънички ластичета (не се усещат, че си ги обула). На мен ми бяха адски удобни ( раждах със секцио и не ми стягаха от никъде, а и превръзката на операцията не ми се запарваше).

# 4
  • Мнения: 4 111
И аз раждах със секцио, тези, за които аз говоря не са ми стягали, не са ми запарвали, супер доволна съм.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 586
Мъжът ми  купи такива гащи  от аптеката на Шейново след като родих. Бяха достатъчнио дълбоки и не ми опираха на раната от секциото. Много удобни ми бяха.
Предполагам, че ги има в аптеките на повечето АГ болници, както и в някои бебешки магазини.
Леко раждане!

# 6
Аз преди да родя имах същият проблем.Намерих тази фирма в Интернет и мъжът ми отиде да вземе.
Стива Макс" ООД
1606 София, ул. "Кирил Пейчинович" № 14
Тел.: 952-65-17, 954-99-09, 0888-340623, 0887-540079
Еднократни бикини, чехли, ленти за коса, бонета, маски и др.

Желая ти успех!

# 7
  • Мнения: 377
Аз си купих такива от Пигис хаус

# 8
  • Мнения: 1 919
от аптеката

# 9
  • Мнения: 1 269
има ги в малечко на bebe confort.

# 10
  • Мнения: 553
ужасно благодаря  момичета Hug Hug тези дни ще наобиколя горните дестинации и ще се оборудвам. не знам защо но имама усещането че това бебе ще подрани.... Laughing

аз защо ли съм очаквала да ги има по аптеките из центъра... да ме пита човек..  hahaha
ама то си еказано че и най-умния си е малко проззз, та и аз така... hahaha

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
ДаНет. Май. Е, ако не е било от там, от някой друг от онлайн магазините, може пък да не помня точно от кой. И не обикаляш...

# 12
  • Мнения: 2 159
наистина са много удобни, много работа ми свършиха в родилно, от Малечко ги взех, но ги има във всички магазини за бебета и бременни

# 13
  • Мнения: 3 069
В санитарните магазини ги има.
Също така ти препоръчвам да си вземеш и еднократни подложки за тоалетна чиния.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 524
привет
първо леко раждане.
за еднокартаните бикини да ти кажа имах на канпол ако не се лъжа, 5 броя за 5 лева, но ми бяха адски неудобни, запарваха ми, но пък покриваха операцята и не убиваше там. но все пак раждах и в адски жеги де...
като сложиш превързка обаче и гащата си заминава (мисъта ми е че ако искаш да смениш превръзка преди да смениш бельото, според мен няма да стане). Peace

П.С. купих ги от Пигис хаус

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 13:09 от elpet

Общи условия

Активация на акаунт