Слагате ли в спален чувал децата нощем?

  • 6 698
  • 154
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 528
мойта я слагах до към 6,7 месечна след това пищеше та се късаше защотосе върти нощно време и го махнах иначе я завивах като буба илиставах нощо време да я завивам

# 61
  • Мнения: 640
Спи с чувал за сега, така и аз спя спокойно.
Peace
Даже сам влиза в него

# 62
  • Мнения: 297
Не, в никакъв случай в спален чувал, мисля, че ще се изпотява. Дъщеря ми също се отвива, но аз я завивам като се събудя. Ако й стане студено, то тя ще се събуди, нали?! Така, че няма страшно. А и това е временно, с времето тя ще се научи да се завъртва така, че да не се отвива.

# 63
  • Мнения: 362
да слагам Peace

# 64
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Задължително! Иначе не мога да съм сигурна, че няма да се отвие през нощта и да замръзне. Засега го търпи.

# 65
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Никога не съм го слагала. Рядко се отвива.

# 66
  • Мнения: 231
Руми не търпи спален чувал и в повечето случай спи отвита. Опитах се веднъж да я сложа, но тя изпадна в истерия и се приключи с чувала, а и аз мисля, че детето не се чувства свободно в него.

# 67
  • Мнения: 447
Не ,такова чудо не търпи  Sunglasses

# 68
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
За сега нямаме спален чувал и естествено отвива се детето,но си мисля че ако ползвах нямаше да и е удобно в такова чудо

# 69
  • Мнения: 1 104
И ние ползваме.

# 70
  • Мнения: 698
Слагах го, когато беше бебе - много удобна вещ е спалното чувалче. Спрях, когато започна сам да става, защото беше опасно да не се спъне и падне.

# 71
За сега все още го използваме , но му е малко неудобно за въртене . За мен обаче е по-спокойно че няма да му е студено , защото не търпи никакви завивки - непрекъснато се върти в кошарата и сменя даже и посоката на краката и главата .

# 72
  • Мнения: 296
Да слагам спален чувал! Постоянно е отвит ако не е с него, не търпи никакви завивки.Когато го приспивам навън в количката чакам да заспи и тогава го завивам, постоянно я рита.

# 73
  • Мнения: 423
спеше до сега с чувал, но от известно време се научи сама да си го сваля и за мен това е голям проблем, защото колкото пъти стана тя все е отвита, а аз немога да дежуря до кревата и #Cussing out, но ще трябва да измисля нещо така, че да не може да се докопа до ципа Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 300
Слагам. Имаме няколко различни, мисля че е много удобно. Доста често му намирам ританките събути в чувала, ясно е за какво ритане става дума. Ако не е чувала ще е гол по цяла нощ.

Общи условия

Активация на акаунт