Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Hannover,Germany

дайте ми идеи за огледало в антре
Цитирай

Benelux / Varna

И аз искам.
Цитирай

Идеи като форма или като размер? newsm78
 Правоъгълно, с арка от горе или и от двете страни, елипса, с вълнообразни страни.....много са.

С фасет или кант.

Цял ръст(примерно 160см) или даже по-голямо.
Цитирай

Харесвам големите елипсовидни огледала.
Цитирай

USA

Аз също съм за големите елипсовидни огледала Peace
Цитирай

Някъде на път....

И аз!  Peace
Цитирай

София

Аз не обичам кръгли или елипсовидни, но пък правоъгълни без или с фасет или кант по дължината ми е любимо.
Цитирай

Идеи като форма или като размер? newsm78
 Правоъгълно, с арка от горе или и от двете страни, елипса, с вълнообразни страни.....много са.

С фасет или кант.

Цял ръст(примерно 160см) или даже по-голямо.

Mr. Green Ти май се върза да търсиш отговор на такъв глупав въпрос. Звучи като "дайте идея за лятна дреха". 35 Да се чуди човек какво ръководи хората да пускат подобни теми... Толкова години не мога да свикна. newsm78
Цитирай

Отговора ми идва лесно-с тва се занимавам.
 Wink
Цитирай

Wink

С огледала? И не си се научила да сиктирдосваш такива които не знаят какво искат? Laughing Дай сега да им изброяваме всички размери форми и дизайн? То е като да им броиш песъчинките на плажа бе мила. Very Happy
Цитирай

Wink

С огледала? И не си се научила да сиктирдосваш такива които не знаят какво искат? Laughing Дай сега да им изброяваме всички размери форми и дизайн? То е като да им броиш песъчинките на плажа бе мила. Very Happy

Няма как- ако знаеш колко много хора не знаят кво искат.Или искат невъзможни неща.Всеки ден обяснявам едно и също.Понякога на едни и същи хора.Кво да се прави.Е, има моменти ,когато наистина ги сиктирдосвам. Crazy Smile

А ти що се ядосваш толкова?
Цитирай

Цитат

Ми що...то четеш четеш подобни глупави въпроси, пропускаш покрай ушите, чудиш се мислено това 5-годишно хлапе ли го е писало или как...пък в един момент ти прелива и си изказваш мислите на глас. Crossing Arms То пък може ли хич да не се мисли като се пита, а? Все едно е влязла в бакалия и иска да и препоръчат един от 5-те вида колбас. Sick Като каже някой "препоръчайте ми цвят за спалня" примерно, та ми идва да им препоръчам лекарска помощ. 35
Цитирай

Цитат

.... То пък може ли хич да не се мисли като се пита, а? Все едно е влязла в бакалия и иска да и препоръчат един от 5-те вида колбас. Sick Като каже някой "препоръчайте ми цвят за спалня" примерно, та ми идва да им препоръчам лекарска помощ. 35

Laughing  Споко, не си хаби нервите. Аз не обичам такива въпроси да задавам също, но понякога отговарям.
Цитирай

Варна

И аз!  Peace
И аз, и аз Smile  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.