Черен абсорбатор

  • 2 440
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
Това ми е питането , има ли някоя от вас такъв. Ако да моля покажете ми снимка. Поради ред причини ще ми се връзва повече с новата кухня но не мога да си го представя.

# 1
# 2
  • Мнения: 22 277
То е супер да е черен, както и инокс, какъвто имаме в къщи, но не питай как постоянно ходиш да го чистиш, понеже всяко петънце си личи. )))

# 3
  • Мнения: 376
Явно не съм обяснила добре , аз съм виждала черен абсорбатор  , дори сме го харесали но исках да видя поставен в някоя кухня.

# 4
  • Мнения: 376
То е супер да е черен, както и инокс, какъвто имаме в къщи, но не питай как постоянно ходиш да го чистиш, понеже всяко петънце си личи. )))
То е ясно , че без чистене няма да стане ама за цвета много се притеснявам как ще седи.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 199
То е супер да е черен, както и инокс, какъвто имаме в къщи, но не питай как постоянно ходиш да го чистиш, понеже всяко петънце си личи. )))
То е ясно , че без чистене няма да стане ама за цвета много се притеснявам как ще седи.

Ако другите ти уреди, най-вече печката, са черни, ще стои супер, не се тревожи. Ние си взехме бял, защото цялата ни техника е бяла. Първо имахме колебания как ще стои, защото съм виждала само иноксови, даже не знаех че има бели. Е, супер се връзва с останалите уреди, инокс щеше да стои ужасно.

# 6
  • Мнения: 376
Да черна ми е и фурната и котлоните и затова си мисля , че черния абсорбатор е по добрия вариант. Иначе ще стане голяма шарения.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 199
Определено е по-добрият вариант. Един познат си взе черен, заради черната фурна. Всъщност той ни светна, че освен иноксови има и черни и бели, по негов съвет ние си купихме бял. Само че неговата кухня не е готова още и не мога да приложа снимки.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 559
И ние ще сме с черен, но след месец ще се местим и в момента не мога да предложа хубави снимки, все още не са монтирани всички шкафове, а теб точно това те интересува, ако правилно те разбирам.Аз не се поколебах, хареса ми много и го взехме без чудене.

# 9
  • Мнения: 142
И ние си купихме черен абсорбатор, но за жалост и нашата кухня все още е само поръчка.
Не се притеснявай не мисля че ще стой грозно още повече че и останалите ви уреди са черни.

# 10
  • Мнения: 376
И ние ще сме с черен, но след месец ще се местим и в момента не мога да предложа хубави снимки, все още не са монтирани всички шкафове, а теб точно това те интересува, ако правилно те разбирам.Аз не се поколебах, хареса ми много и го взехме без чудене.
Да правилно си ме разбрала, исках снимков материал за да видя как стои.  По всички списания и магазини са все инокс .
Ще чакам снимки.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 25 199
исках снимков материал за да видя как стои.  По всички списания и магазини са все инокс .
Ще чакам снимки.

Ами ако искаш да ти покажа нашия белия - да видиш как стои цвят различен от инокс. С черния ще е същото предполагам.

# 12
  • Мнения: 376
исках снимков материал за да видя как стои.  По всички списания и магазини са все инокс .
Ще чакам снимки.
Ако не те затруднявам с удоволствие ще погледна.

Ами ако искаш да ти покажа нашия белия - да видиш как стои цвят различен от инокс. С черния ще е същото предполагам.

# 13
# 14
  • Мнения: 376
Благодаря ти вече ми се по изясниха нещата.
Много хубаво е станало , със здраве да си ползваш новата кухня.
Между другото моята кухня е подобна.

Общи условия

Активация на акаунт