инвитро във Варна

  • 1 718
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте моми4ета!!! Simple Smile

След 4-ри годишно лутане из гаражните кабинети в Бургас,аз и съпругът решихме да пробваме инвитро при доц.Маркова/Май4ин дом/Варна.Били ли сте нейни пациенти,какви са впе4атленията ви,работи ли добре(много неща из4етох за инвитрото и много страни4ни ефекти има при взимането на стимулирщите хормони за свръх производство на овоцити,и полсе пункциите при които се изтеглят от тръбите могат да доведат до премахването им при повреда). Sick?!

споделете моля Rolling Eyes

да кажа 4е се страхувам за себе си е малко....пък меракът да напълня ръцете си с бебета голям

# 1
  • Мнения: 290
Здравей tan_gog
Правилно сте се насочили към клиника по стерилитет.Била съм пациентка на доц.Маркова за малко.При мен трябваше да се прави инсеминация,но тя беше заета прекалено много с инвитрото на други двойки.И така и не направих никаква процедура при нея.Съжалявам,че загубих почти 2 години само в размотаване.Моя колежка обаче има успешен опит при нея и сега се радва на момченце на почти две години.Ще намериш различни мнения за нея,и за другите лекари.Избора трябва да направиш със съпруга си.
Как така решихте,че сте за инвитро?Какво сте направили досега?
Желая ти успех!

# 2
нищо не сме правили,само излседвания на мен и на съпруга.материалът е малко от негова страна,пък на мен годините (33)ми летят в о4акване на "4удото" да се слу4и по естествен на4ин Sad
Варна ни е много по-близо от София, за това се насо4ихме натам, ще пробваме да минем по здравната каса,това оба4е води до още 4акане Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 117
Къде ви е правена спермограмата?

# 4
във вси4ки възможни лаборатории в бургас

# 5
  • Варна
  • Мнения: 117
Направете я в клиника по стерилитет.
Не вярвайте на лаборатории.

# 6
  • Мнения: 11
здравей , аз също съм от бургас и ходих в таз иклинак където е доц. Маркова . Всъщнотс ходих в АГ- болницата във Варна . Там има мнго добри специалисти , наистина правят добре спермограми а тези от Бургас изобщо не са качествени . А колкото до ин витро мисля че наиситна са добри специалисти. Ако искаш пиши и ще ти пиша подробности.

# 7
здравей,в петък ще ходим при доктор александров(център кисиови) за нова сперограма-той там ще каже дали ще имаме достатъ4но материал или ще му взимат от тъканта .след това запо4ваме с излседванията и снимка на тръбите.

вие до къде сте стигнали, какво ви има?

p.s.моят съпруг е голям майтап когато трява да дава "материал",не искал да ходи по малките и мизерни тоалетни ,та най-вероятно ще вземем хотел за тази цел,знаеш ли някой добър(да има и паркинг) до този център "кисйови"? Grinning

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 09:47 от tan_gog

# 8
  • Мнения: 2 259
Точно срещу "Кисьови" има бензиностанция ОМВ,става за някой работи ако ви притеснява клиниката. Laughing
Най близкият хотел е  или Панорама или Аква,но цените не са за пренебрегване/около 70 лева/.
Мисля ,че не си струва инвестицията за нужните 5-10 минутки! Embarassed
Хайде успех и да пишеш само добри новини! Hug
/мъж ми е давал материал в Кисьови и каза ,че не е чак толкова зле.А е от притеснителните в това отношение.Пробвайте/

# 9
благодаря 4е ви има-темите са много деликатни за в реала. Simple Smile
ще пиша разбира се с риск да стана досадна за всяка следваща стъпка...
поздрави Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 950
Аз да попитам, а няма ли стаичка за тази цел? Или там е лаборатория и се използва тоалетната? newsm78

# 11
  • Мнения: 740
В Майчин дом няма - използват се тоалетните. Но пък понякога дават списание - скришом  Laughing
Практика е да си носиш материала от вкъщи

# 12
  • Варна
  • Мнения: 117
В Кисьови има къде да се даде материала.

# 13
  • Мнения: 769
Никакъв проблем няма да се донесе материал от вкъщи до 30 мин.

След 4-ри годишно лутане из гаражните кабинети в Бургас,аз и съпругът решихме да пробваме инвитро при доц.Маркова/Май4ин дом/Варна.Били ли сте нейни пациенти,какви са впе4атленията ви,работи ли добре(много неща из4етох за инвитрото и много страни4ни ефекти има при взимането на стимулирщите хормони за свръх производство на овоцити,и полсе пункциите при които се изтеглят от тръбите могат да доведат до премахването им при повреда). Sick?!

споделете моля Rolling Eyes

да кажа 4е се страхувам за себе си е малко....пък меракът да напълня ръцете си с бебета голям



.. само да кажа, че пункцията се прави на яйчниците - от там се вадят яйцеклетките, които се образуват след стимулация с лекарства, тръбите не участват..

# 14
за да стигне иглата до там нали минава през матката после тръбите,брррррр голям страх Sick

Общи условия

Активация на акаунт