Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dupnica

Е мога ли да давам на бебето си в тази възраст сирене крема и кашкавалче?Хапваме попарка с изкиснато сирене та се зачудих за крема и кашкавал.А сме яли и кисело мляко с бисквити.Вие какво ще ме посъветвате????
Цитирай

След годинката може  Peace. Това според педиатър. Ама само zа каШкавала, zа крема сиренето не zнам  newsm78.
Цитирай

Милано/Варна

Само ще ти кажа, че тук в Италия на мен ми казаха от седмия месец да давам сирене тип Филаделфия, което ме навежда на мисълта, че може. Но все пак питай педиатъра. Иначе знам, че в Англия дават Чедар (което е като бг кашкавала) след 6 навършени месеца.
Цитирай

Белгия/София

Може.  Peace
Цитирай

Кашкавал аз дадох след годинката.
За крема-сиренето предполагам ,че може.
Цитирай

UK, Harlow/София

Може!Сиренето "Филаделфия" е страхотно и безсолно, за разлика от повечето кашкавали.
Цитирай

София

Сирене Филаделфия може. Според мен за кашкавал е малко рано. Все пак той е доста по-мазен, тежък и солен  Peace
Цитирай

Mediterraneo

Може  Peace
Цитирай

От няколко дни давам на бебо кашкавал. Крема сирене не съм пробвала, но е добра идея. Иначе обезсолено му давах, но не го хареса.
Цитирай

Варна

Давам и двете храни от годинката.Нашата много обича кашкавал.
Цитирай

Габрово

Може,аз съм давала по малко. Peace
Цитирай

аз бях чела за кашкавала,че е солен и натоварва,а в същия момент го има в някой пюрета-зеленч.лазаня на Семпер напр. newsm78 и аз се обърках #Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.