От кои ютии сте недоволни или доволни?

  • 17 900
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Снощи ни гръмна Филипса. Не бях доволна честно, въпреки 4е я ползвам с прекъсване около 3.5 години.
И сега трябва нова ютия да търся-не ми се дават повече от 50 до 100 лв мах.
Каква марка да избера или модел.
Мислих за Ровента или Тефалите до 60-70 лв-стават ли?
Знаете ли какво значение има силата на паровия удар?

# 1
  • София
  • Мнения: 245
Тефал, много съм доволна  Peace

# 2
  • Мнения: 4 428
Преди ползвах Моулинекс 5год и бях много доволна. И я смених, не защто нещо й имаше, а защото така реших.
Взех си Тефал. Беше о/о 70-80лв. Доволна съм. Най-много ми харесва различното покритие. Едно такова силиконово /ако ме разбрахте/. Това беше и причината да се навия за нова ютия.

# 3
  • Мнения: 1 881
Сименс, ултра доволна съм/срам ме е да кажа колко пъти е падала от дъската за гладене и нищо й няма Embarassed/. Вече 3 - та година е експлотирам всекидневно Mr. Green

# 4
# 5
  • Мнения: 2 381
Вече 4 години ползвам "Ровента" и нямам забележки Peace

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Браун е нашата. Супер е. Колко пъти е падала, само тя си знае и пак е здрава. От близо 6г я имаме. Тогава струваще малко над 100лв, сега едва ли е толкова.

# 7
  • Мнения: 46 508
Мулинекс. Нямам забележки.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 851
Темата е тъкмо като за мен.
Аз имам Тефал, ползвах си я 4 години вярно.
Изтървах я веднъж като се местих в друга къща.
И ... дотам. Работи, но не загрява добре - металната част долу се е раздалечила от горната част на ютията.
Сега тъкмо смятам, че трябва да взема нова, мислех да е Тефал пак, но ще следя темата.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 845
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030200kяма снимка,но на това се спрях в крайна сметка.За 79 лв Тефал. Мислих за Ровента,Браун и Мулинекс, но избрах Тефал заради покритието newsm78, дано не съм сбъркала. Нямаше с автоматичен водач.
Ще споделя впечатления след време.

# 10
  • Мнения: 43
Тефал е най- добрата която съм имала

# 11
  • Мнения: 282
Преди време имах Ровента, супер беше, не съм имала по-добра ютия от нея, но ми подариха Бош и Ровентата я оставих на майка ми.
Много съм разочарована от Бош, цената и е към 130 лева, но твърдя, че изобщо не си струва парите - едвам изкара една година и започна да тече вода отвсякъде като я напълня. Носих я на ремонт и в гаранция и извън гаранция, но така и не можаха да я поправят отново да работи на пара. Да не говорим, че въобще не съм доволна как глади - гледаш ги дрехите уж изгладени, а на другия ден изглеждат като току-що извадени от пералнята - не знам как я прави тази магия ютията Бош. Ще я сменям, затова ще следя темата.

# 12
  • Мнения: 2 494
Моята в Филипс, доволна съм много. Около 100лв беше обаче.

# 13
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Бях с Тефал, но гръмна. Сега си взех на Филипс и определено глади по-добре от старата ми ютия.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт