Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 200 отговора
Аз лично да. И да ви кажа, че си беше едно страхотно изживяване за около година. Е естествено бях заменена с "по-нов модел", но това не се отрази на работата ми. Сега съм хвърлила око на новия ми шеф и .......
Цитирай

София

Laughing Laughing голяма веселба  Laughing .  Не съм имала, щото съм доста дръпната, затова и мен ме подменяха  Laughing  Какво те влече така  към шефчетата?  Wink
Цитирай

През девет форума в десети

Дебелият портфейл е мощен афродизиак.  Mr. Green
А и едиповият комплекс, проектиран върху личността на шефа (показва, но и наказва  Wink )...
Мммм, убийствена комбинация!  Flutter
Цитирай

Имали ли сте връзка с шефа си?

Е как иначе?!
Цитирай
Laughing Laughing голяма веселба  Laughing .  Не съм имала, щото съм доста дръпната, затова и мен ме подменяха  Laughing  Какво те влече така  към шефчетата?  Wink
Ами не знам, привличат ме сексуално и то доста силно, особено новия
Цитирай
Дебелият портфейл е мощен афродизиак.  Mr. Green
А и едиповият комплекс, проектиран върху личността на шефа (показва, но и наказва  Wink )...
Мммм, убийствена комбинация!  Flutter
Не е задължително да те издържа мила!
Цитирай

С шеф не, но с колега да.
Цитирай

Не е задължително да те издържа мила!

Не, разбира се!  Laughing
Но от подаръци никой не се дърпа, нали? А и всички тези луксозни кръчми и хотели, и букети, и бижута...  Party
Има само един проблем, жена му да не разбере. Че тогава става лошо...  Tired
Тези кучки нищо не разбират от истинската и чиста любов! Rolling Eyes
Цитирай

там от където съм

Имахме връзка,после се омъжих за него,родих най-прекрасната принцеса и сега аз съм му шефа! Wink
Цитирай

Варна

Все шефки - жени имам, на всичко отгоре не можах да родя принцеса, обикновено селянче излезе.
Цитирай

Аз лично да. И да ви кажа, че си беше едно страхотно изживяване за около година. Е естествено бях заменена с "по-нов модел", но това не се отрази на работата ми. Сега съм хвърлила око на новия ми шеф и .......
А какво е мнението на мъжа ти по този въпрос?
Или докато той е далече, ти си вириш краците с шефовете?
Цитирай

Все шефки - жени имам, на всичко отгоре не можах да родя принцеса, обикновено селянче излезе.

Ми подхващай шефките, кво му мислиш.  Hug
Тъкмо, ако имат нужда от финансова инжекция, ще могат да се вредят за някой транш по гей-линията. Приятното върви с полезното, все пак.  Peace
Цитирай

Варна

Не, темата ме наведе на размисъл: нужно ли е бащата да е шеф, за да е принцеса дъщерята?  Thinking
Цитирай

Бургас

Замислих се дълбоко, за да не излъжа, че то помни ли човек Mr. Green
Не съм, нито с шеф, нито с колега.
Цитирай

Не, темата ме наведе на размисъл: нужно ли е бащата да е шеф, за да е принцеса дъщерята?  Thinking

Еее, глупав въпрос! И децата знаят, че бащата трябва да е цар, в краен случай - крал.
Не се излагай, колега!  Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 200 отговора