Имали ли сте връзка с шефа си

  • 16 068
  • 200
  •   1
Отговори
Аз лично да. И да ви кажа, че си беше едно страхотно изживяване за около година. Е естествено бях заменена с "по-нов модел", но това не се отрази на работата ми. Сега съм хвърлила око на новия ми шеф и .......

# 1
  • Мнения: 2 401
 Laughing Laughing голяма веселба  Laughing .  Не съм имала, щото съм доста дръпната, затова и мен ме подменяха  Laughing  Какво те влече така  към шефчетата?  Wink

# 2
  • Мнения: 25 571
Дебелият портфейл е мощен афродизиак.  Mr. Green
А и едиповият комплекс, проектиран върху личността на шефа (показва, но и наказва  Wink )...
Мммм, убийствена комбинация!  Flutter

# 3
  • Мнения: 9 865
Имали ли сте връзка с шефа си?

Е как иначе?!

# 4
Laughing Laughing голяма веселба  Laughing .  Не съм имала, щото съм доста дръпната, затова и мен ме подменяха  Laughing  Какво те влече така  към шефчетата?  Wink
Ами не знам, привличат ме сексуално и то доста силно, особено новия

# 5
Дебелият портфейл е мощен афродизиак.  Mr. Green
А и едиповият комплекс, проектиран върху личността на шефа (показва, но и наказва  Wink )...
Мммм, убийствена комбинация!  Flutter
Не е задължително да те издържа мила!

# 6
  • Мнения: 7 474
С шеф не, но с колега да.

# 7
  • Мнения: 25 571
Не е задължително да те издържа мила!

Не, разбира се!  Laughing
Но от подаръци никой не се дърпа, нали? А и всички тези луксозни кръчми и хотели, и букети, и бижута...  Party
Има само един проблем, жена му да не разбере. Че тогава става лошо...  Tired
Тези кучки нищо не разбират от истинската и чиста любов! Rolling Eyes

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Имахме връзка,после се омъжих за него,родих най-прекрасната принцеса и сега аз съм му шефа! Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Все шефки - жени имам, на всичко отгоре не можах да родя принцеса, обикновено селянче излезе.

# 10
  • Мнения: 10 758
Аз лично да. И да ви кажа, че си беше едно страхотно изживяване за около година. Е естествено бях заменена с "по-нов модел", но това не се отрази на работата ми. Сега съм хвърлила око на новия ми шеф и .......
А какво е мнението на мъжа ти по този въпрос?
Или докато той е далече, ти си вириш краците с шефовете?

# 11
  • Мнения: 25 571
Все шефки - жени имам, на всичко отгоре не можах да родя принцеса, обикновено селянче излезе.

Ми подхващай шефките, кво му мислиш.  Hug
Тъкмо, ако имат нужда от финансова инжекция, ще могат да се вредят за някой транш по гей-линията. Приятното върви с полезното, все пак.  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не, темата ме наведе на размисъл: нужно ли е бащата да е шеф, за да е принцеса дъщерята?  Thinking

# 13
  • Мнения: 995
Замислих се дълбоко, за да не излъжа, че то помни ли човек Mr. Green
Не съм, нито с шеф, нито с колега.

# 14
  • Мнения: 25 571
Не, темата ме наведе на размисъл: нужно ли е бащата да е шеф, за да е принцеса дъщерята?  Thinking

Еее, глупав въпрос! И децата знаят, че бащата трябва да е цар, в краен случай - крал.
Не се излагай, колега!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт