бързо и лесно меню за рожден ден

  • 3 479
  • 3
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Здравейте мами, нямам много време - знаете как е с бебе почти на 1 г.което гледам по цял ден основно аз и то сама - таткото е на работа от 9 до 18ч.Ще каня 10 човека на гости за рождения ден на малката - в сряда от 18.30. Дайте идеи за бързо и лесно меню, за вечерта, защото нямам много време - ще съм сама с нея, защото е делник и трябва да го приготвя и да й обръщам внимание през това време ooooh!Благодаря

# 1
  • Мнения: 444
Плата с мезета , интересни салати , рулца от шунка с руска салата (можеш да купиш всичко готово щом не разполагаш с време )

# 2
  • София
  • Мнения: 4 052
Можеш и да поръчаш от някое заведение около вас и готово. Много хора правят така на последък Wink. Имаше подобна тема и преди. Една мама сподели, че е уговорила меню и дори сервитьор от месната кръчма.
Аз бях в подобна чуденка за първия рожден ден. В крайна сметка купихме най-различни мезета, ядки, сирена, кашкавал, салати кенар, сладки, соленки (общо взето сухоежбини, след тях на никой не му е до манджи), 2-3 вида алкохол и бира. И разбира се   party023!!! Поканих гостите към 16:00h, не беше нито обяд нито вечеря Mr. Green.
Каквото и да решиш весело прекарване и да е живо и здраво "порасналото" детенце! newsm59

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Скара - кебапчета, кюфтета, пържоли. За гарнитура картофена салата, бобена салата, зелева салата. Платата с мезета и сирена са ясни  Simple Smile
Десерт - торта.
Приятно изкарване   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт