Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 045 отговора

Варна

Старата тема
Цитирай

Орлов мост

запис   bouquet
Цитирай

wild southwest

миналата седмица в един фришоп се пръснах с някакъв парфюм, който след два часа установих, че мирише страхотно CrazyОбаче забравих как се казва EmbarassedИмаше нещо като изумруд или тюркоаз в заглавието....Някой ако се сети.. Hug
Цитирай

Шумен

Днес ни подариха Embrace женския и мъжкия вариант за мен и мъжа ми. За първи път виждам този парфюм, но ми се видя траен. Повече от 3ч го усещах.
Цитирай

Записсс.Обожавам парфюмите(както повечето жени).Наскоро се сдобих с Cat deluxe на Наоми Кембъл,ама не съм очарована.Сега съм запланувалана  Escada един ама не се сещам как се казваше,шишенцето е продълговато.А също ми харесват Hugo Boss Femme и Valentino Rock'n Rose.Разбира се има още 1000, които искам  Crazy  Love

Цитирай

въпреки,че не пиша с голямо удоволствие следя темата Very Happy
Цитирай

София

миналата седмица в един фришоп се пръснах с някакъв парфюм, който след два часа установих, че мирише страхотно CrazyОбаче забравих как се казва EmbarassedИмаше нещо като изумруд или тюркоаз в заглавието....Някой ако се сети.. Hug
Bright Cristal на Версаче.....??? Thinking
Цитирай

София

Някой да има впечатление от този...? http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56293&goChar=V  Много апетитно звучи !!!  Crazy
Цитирай

Русе

МОмичета, тестера :изветря: ли без капачка?
Цитирай

...или може би Ralph Lauren - Pure Turquoise?
Този и аз го харесвам,но съм го отложила за лятото.
Цитирай

Варна

И аз запис!  Very Happy

Вили, в предната тема питаше за уиш аромати - нещо цветно-шипрово ми се носи, не съм решила какво  Thinking
AGENT PROVOCATEUR го мирисах преди няколко месеца, но ми се смеси със всичко с което се бях омирисала. Реших, че пак ще се върна специално за него, но не успях  Sad
Освен да изчакам следващ удобен случай да го подуша или пък добра цена, че сега е 60$ за 30мл, не е подходящ за "сляпо" поръчване Very Happy

Цитирай

Варна

Видях, че в Ягодка вече са пуснали парфюмите на Vicroria's Secret. Ето това много ми харесва, бяха ми донесли тестер от Щатите преди време: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56293&goChar=V
Цитирай

София

Видях, че в Ягодка вече са пуснали парфюмите на Vicroria's Secret. Ето това много ми харесва, бяха ми донесли тестер от Щатите преди време: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56293&goChar=V
  А точно за него ми беше питането  Mr. Green, би ли ми казала на кой прилича поне малко ?
Цитирай

постоянно

Noir Chrystal- Versace
Diamonds- Armani
На какво миришеше? Mr. Green
Вили
Цитирай

София

И двата не съм ги мирисала, но този новият на Армани непременно трябва да се пробва, така че ще се ориентирам, в краен случай - на сляпо !   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 045 отговора