Парфюмите- наша страст .Тема втора.

  • 113 916
  • 1 045
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 575
запис   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 085
миналата седмица в един фришоп се пръснах с някакъв парфюм, който след два часа установих, че мирише страхотно CrazyОбаче забравих как се казва EmbarassedИмаше нещо като изумруд или тюркоаз в заглавието....Някой ако се сети.. Hug

# 3
  • Мнения: 4 370
Днес ни подариха Embrace женския и мъжкия вариант за мен и мъжа ми. За първи път виждам този парфюм, но ми се видя траен. Повече от 3ч го усещах.

# 4
  • Мнения: 82
Записсс.Обожавам парфюмите(както повечето жени).Наскоро се сдобих с Cat deluxe на Наоми Кембъл,ама не съм очарована.Сега съм запланувалана  Escada един ама не се сещам как се казваше,шишенцето е продълговато.А също ми харесват Hugo Boss Femme и Valentino Rock'n Rose.Разбира се има още 1000, които искам  Crazy  Heart Eyes
 

# 5
  • Мнения: 2 829
въпреки,че не пиша с голямо удоволствие следя темата Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 889
миналата седмица в един фришоп се пръснах с някакъв парфюм, който след два часа установих, че мирише страхотно CrazyОбаче забравих как се казва EmbarassedИмаше нещо като изумруд или тюркоаз в заглавието....Някой ако се сети.. Hug
Bright Cristal на Версаче.....??? Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 1 889
Някой да има впечатление от този...? http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56293&goChar=V  Много апетитно звучи !!!  Crazy

# 8
  • Мнения: 5 577
МОмичета, тестера :изветря: ли без капачка?

# 9
  • Мнения: 4 076
миналата седмица в един фришоп се пръснах с някакъв парфюм, който след два часа установих, че мирише страхотно CrazyОбаче забравих как се казва EmbarassedИмаше нещо като изумруд или тюркоаз в заглавието....Някой ако се сети.. Hug
Bright Cristal на Версаче.....??? Thinking
...или може би Ralph Lauren - Pure Turquoise?
Този и аз го харесвам,но съм го отложила за лятото.

# 10
  • Мнения: 2 768
И аз запис!  Grinning

Вили, в предната тема питаше за уиш аромати - нещо цветно-шипрово ми се носи, не съм решила какво  Thinking
AGENT PROVOCATEUR го мирисах преди няколко месеца, но ми се смеси със всичко с което се бях омирисала. Реших, че пак ще се върна специално за него, но не успях  Sad
Освен да изчакам следващ удобен случай да го подуша или пък добра цена, че сега е 60$ за 30мл, не е подходящ за "сляпо" поръчване Grinning
   
 

# 11
  • Мнения: 263
Видях, че в Ягодка вече са пуснали парфюмите на Vicroria's Secret. Ето това много ми харесва, бяха ми донесли тестер от Щатите преди време: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56293&goChar=V

# 12
  • София
  • Мнения: 1 889
Видях, че в Ягодка вече са пуснали парфюмите на Vicroria's Secret. Ето това много ми харесва, бяха ми донесли тестер от Щатите преди време: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56293&goChar=V
  А точно за него ми беше питането  Mr. Green, би ли ми казала на кой прилича поне малко ?

# 13
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
миналата седмица в един фришоп се пръснах с някакъв парфюм, който след два часа установих, че мирише страхотно CrazyОбаче забравих как се казва EmbarassedИмаше нещо като изумруд или тюркоаз в заглавието....Някой ако се сети.. Hug
Bright Cristal на Версаче.....??? Thinking
Noir Chrystal- Versace
Diamonds- Armani
На какво миришеше? Mr. Green
Вили

# 14
  • София
  • Мнения: 1 889
И двата не съм ги мирисала, но този новият на Армани непременно трябва да се пробва, така че ще се ориентирам, в краен случай - на сляпо !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт