Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора

София

Позабавлявайте се малко http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1108923 Laughing
Цитирай

UK

А новата песен на Невена Цонева?
Цитирай

София

На мен преди "любима" ми беше, една песен, която пускаха по радиата и в която един момък с глас на Георги Станчев пееше - Днес отново полудях Mr. Green
Цитирай

На мен преди "любима" ми беше, една песен, която пускаха по радиата и в която един момък с глас на Георги Станчев пееше - Днес отново полудях Mr. Green
Специален поздрав:
http://www.vbox7.com/play:5929aad4
Цитирай

Süd

А "Луди жаби"(Джанго Зе) и "Ще дойдеш ли със мен"(Остава)? А Миленита и Пирани с "Моногамните" калинки и малинки Mr. Green? Пред тях "Цвят лилав"е като Шекспиров сонет!

Със своите зелени крака и кореми
танцуват във блатото те, йе
сънувам си моите крастави жаби
и тъй си се чувствам добре, оу

Цитирай

под Сините камъни

Благодаря   bouquet
Смях се от сърце  35 35
Цитирай

под Сините камъни

Аууу  Crazy
На всичкото отгоре, в шоуто на Слав я пя на плейбек.  Sick
Цитирай

София

Специален поздрав:
http://www.vbox7.com/play:5929aad4

Шушонич    bouquet
изтрих една сълза
Цитирай

Литературният анализ на текстовете е далеч по -тъп от самите тях. Жалък опит за хумор от страна на автора на статията.
Цитирай

София

Литературният анализ на текстовете е далеч по тъп от самите тях. Жалък опит за хумор от страна на автора на статията.

Не забравяй червения химикал Peace
Цитирай

Благодаря.
Цитирай

UK

Аууу  Crazy
Това е обяснимо - при представянето на дадена песен тя обикновено се изпълнява на плейбек за да е същата като на записа - ти я купуваш на запис, не на живо, това е идеята. Но текста е рядко тъп просто.
Цитирай

под Сините камъни

Аууу  Crazy
Това е обяснимо - при представянето на дадена песен тя обикновено се изпълнява на плейбек за да е същата като на записа - ти я купуваш на запис, не на живо, това е идеята. Но текста е рядко тъп просто.
Идеята ми беше, че освен песента и изпълнението не ми допадна - това е  Sick
Цитирай

"Жестока" ми харева в пъти повече от "За тебе песен нямам"... Еййй, мъчих се да разбера за какво се пее и така и не успях  Tired Това за Невена иде реч...
Иначе класацията е весела, но съм сигурна, че има още доста песни, които биха могли да намерят място в нея  Crazy
Цитирай

София

Този бръснарски произвол до такава степен е деформирал психиката на младия певец, че той вече се опасява дали изобщо ще има глава (или както пее Графа - "гуава").

35 35 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора