«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 351 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-20 от 20 отговора

—офи€

ћнени€: 4 970
«дравейте! ¬ момента сме в разгара на ремонта Crazy.“р€бва да облицовам прага на входната врата, но н€мам иде€ с какво newsm78 .ѕуснах търсачката , но открих само анкетна тема за това дали има смисъл от него ( http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=187581.0 )
≈, прагът ве4е е факт, така 4е остава да му придадем хубав завършен вид  Very Happy.ўе помол€ за предложени€ за материали за облицоването му, както и за снимки Praynig
ѕредварително ви благодар€ bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 3 955
Ќаши€т е от гранитогрес като този на стълбището.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 1 742
Ќаши€т е от теракот, същи€т, какъвто е в коридора.

÷итирай

—офи€

ћисл€ че тр€бваше да  опиша ситуаци€та ooooh!¬ общи линии положението е следното:направихме праг на входната врата, тъй като нивото на касата беше доста високо.“а- решихме да го облицоваме с нещо.¬ъпросът е - с какво  .¬ коридора е ламинат.ћина иде€та да сложим от ламината с н€какви лайсни( като за стълби), но се 4уд€ дали е добра иде€?»ска ми се да е ц€ло парче, а не от типа теракот.ѕредложете нещо! Ќе мога да си представ€ как ще изглежда Rolling Eyes.ѕрагът не е малък
≈то и  снимка http://images21.snimka.bg/004242523.jpg “ам се вижда и паркета-цв€т дъб берген
÷итирай

¬арна

Мисля, че ще стане добре с парче ламинат и алуминиеви лайсни отстрани. По-точно две парчета ламинат - отгоре и отстрани. Нашият е същият, но го направихме с гранитогреса, защото това имахме подръка, а решихме че е по-добре да се връзва със стълбите, отколкото с коридора, все пак е от външната страна на вратата. Но щом сте с ламинат в коридора, и прагът ще стане хубав така.
÷итирай

гр.ƒобрич

ћнени€: 2 026
—поред мен най-добре ще е да изберете н€какъв гранитогрес - ще ти тр€бват 5 плочки. Ћамината ще се захаби и лайсните според мен ще се амортизират бързо.
÷итирай

¬арна

Ћайсните ще се захаб€т, ако са пластмасови. јлуминиевите са "вечни".
÷итирай

—офи€

» аз алуминиеви си представ€м, но въпросът е по-скоро за самата основна облицовка Rolling Eyes.„уд€ се дали сами€ ламинат ще издържи?
ƒали наистина не е по-добре да го направим от н€какъв камък?¬ъпросът е 4е нс знам от какъв, не знам как би изглеждало и къде да търс€ Embarassed
÷итирай

¬арна

ћоже би където прав€т каменни первази за прозорци например...  амък също е добра иде€. ƒруги€т вариант е наистина да вземете 3-4 плочи гранитогрес н€какъв.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 3 502
Ќие сме с теракота, ко€то добре имитира камък и е на големи плочи, за цели€ праг ни тр€бваха 3 бро€, и има само една фуга.  оридора ни е ламинат - бук
÷итирай

—офи€

ј може ли и снимки за онаглед€ване Praynig ÷€л ден ров€ в нета и ни що не откривам...
÷итирай

¬арна

ћнени€: 361
Az sam za kamak, naprimer vra4anski imam takiva podprozore4ni pervazi i pragove. Tarsi v firmite, koito predlagat oblicovka na kamini.
÷итирай

—офи€

Az sam za kamak, naprimer vra4anski imam takiva podprozore4ni pervazi i pragove. Tarsi v firmite, koito predlagat oblicovka na kamini.
снимкиииииииии Praynig Praynig Praynig
÷итирай

¬арна

javascript: ClipBoard('http://www.ww.snimka.bg/album.php?album_id=182525');
« ѕоследна редакци€: нд, 14 окт 2007, 23:42 от Diana_gr »
÷итирай

—офи€

ne znam kak da ti gi pokaja ili pratia.javascript: ClipBoard('http://www.ww.snimka.bg/album.php?album_id=182525');
ћЌого ти благодар€ Hug≈й тази визи€ ми харесва Peace
ј може ли да ми помогнете къде да търс€ Rolling Eyes.«а софи€ става въпрос.» каква им е цената горе-долу?
÷итирай

¬арна

V Varna gi predlagat v Marmodom cena za ob6to kam 6m za vsi4ki pragove ob6to na 0.2m 6irina okolo 300lv.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 014
ƒа облицоваш праг с ламинат не е добра иде€. ƒори и алуминиевите лайсни се надраскват и изобщо не са вечни /и ние имаме ламинат в коридора, но не ме питай какъв ми е прагът, защото сигурно никога н€ма да мога да реша този проблем и да се спра на нещо, всеки ден имам различно мнение/. ћисл€, че е най-добре да е гранитогрес или камък, н€ма значение кое от двете и какъв цв€т е - като го поставите, после изобщо н€ма да го забел€звате. ≈, май ще е по-при€тно ако е нещо светло, като ламината ви.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 3 502
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137310&photo=13 ето го наши€, мъж ми го направи Smile
“ова са плочки от ћусюто 22 кв, но за наши€ стигна половин квадрат - 10 лв
÷итирай

ћонтана

ћнени€: 189
Ќ€мам снимка, нито мога да ти дам линк, за да видиш, но има гранитогрес на големи плочи (дълги), като за стълби.Ќ€ма да има нужда да стои на парчета.јз точно такива искам да сложа на всички врати, ама нали все си н€маме време...Ќе им знам размера, но като гледам точно ще пасне на прага ви.≈, сигурно и с камъка ще е добре, но той май е доста дебел, много ще ви се вдигне нивото.
÷итирай

¬арна

ћнени€: leet
—ега се сетих, че има гранитогрес който имитира дърво. ћоже би ще намерите подход€щ цв€т.
÷итирай

Ќ€къде на път....

ћнени€: 9 413
Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-20 от 20 отговора