Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

откога започнахте да давате храни съдържащи глутен. на пазара има доста голямо разнообразие от каши, пюрета и други храни за след 6 месец, но почти всички съдържат глутен. на повечето от тях пише, че ако бебето има все още колики не се препоръчва да му се дават. ако коликите са току що затихнали има ли опасност от глутена да започнат наново
Цитирай

Въведох глутена на 7 навършени месеца.
Първо дадох коричка хляб, а после захраних с разни каши.
Цитирай

София-Париж-София

Аз започнах преди няколко дни да му слагам по една бишкота Плазмон във вечерното мляко.
Цитирай

София

Аз давам от 5-ия месец и не сме имали проблем. Wink
Цитирай

Аз все още не съм дала, след 9-я месец ще стане тая работа.
Цитирай

Още не съм давала, но мисля това да стане след около седмица-две - т.е. ще е на 8 1/2 месеца.
Цитирай

София

Обикновено се въвежда след като детето навърши 6-7 месеца.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Току що питах педи понеже и мен ме вълнува същото а пък и доста време си пихме млякото с отвара от овесени ядки заради запека та ако наистина има в тях глутен както се говори значи сме го дали вече, та тя каза да давам смело. Цилиакията била много рядко заболяване и щяло да си проличи веднага. Каза че напоследък много се спекулирало с глутена.  Това е нейното мнение. Аз откровено казано не знам дали веднага ще започна с глутена понеже питах единствено заради бишкотите плазмон.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.